Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell játszani egy 5...

Hogyan kell játszani egy 5 hetes kiskutyával?

Figyelt kérdés
Nem szántszándékkal választottuk el ilyen korán, kitett kutyusról van szó. Tudom, hogy nagyon fontos lenne ebben a korban sokat játszani a testvéreivel. Ezt jelenleg egy plüssnyuszi helyettesíti, azzal szoktunk birkózni. Viszont olvastam, hogy nem szabad erőszakos játékokat játszani, mert az erősíti benne az erőszakos hajlamot. Gondolom, ez kicsit idősebb korra értendő. Kicsit össze vagyok zavarodva.
2009. okt. 20. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól gondolod, a plüss nyuszi tökéletes, de néha játsz vele úgy hogy a kezed helyettesíti a plüss nyuszit és ha túl erősen harap meg a kiskutya a játék hevében fel kell sikítanod még akkor is ha ciki, mert mondjuk vendég van nálatok vagy valami ilyesmi. Ez nagyon fontos, mert a testvéreivel játék közben tanulja meg, hogy mekkorát lehet harapni és mivel okoz fájdalmat. Így ismeri meg a saját korlátait és a többi élőlény fájdalom küszöbét, így megtanul különbséget tenni játék és a valódi harapás között.
2009. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link] :)

Szerintem esetleg próbáld felvenni a kapcsolatot valakivel akinek kiskutyái vannak, és találkozzatok minden nap, hogy megtanulja a dolgokat :)

2009. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
A plüss nyuszi nagyon jó ötlet,azzal egyedül is tud játszani meg veletek is.Lóbáljatok neki valamit ő meg felugrik és megpróbálja elkapni(mondjuk ehhez lehet,hogy még pici).Én még úgy szoktam játszani a kutyánkkal,hogy húzok valami gomolyagot a földön ő meg szalad utána.Most,hogy már nagyon a kuytink kergetni szoktuk egymást,vagy ő,vagy én futok utána(nagyon élvezi).Adjatok a kutyusnak labdát,azt is szokták szeretne,meg valami olyasmit amit tud rágni.Szintén nagyon fontos a fogai végett.Esetleg nincs másik házi állatotok?Macska?Mert egy kismacskával is jól eltudnak ám játszani.
2009. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!