Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kutyák felnöt korukba...

Ezek a kutyák felnöt korukba nagyok lesznek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 18. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
kb. 3 kg körül.
2013. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3-4 kg körül.

De én nem vennék szaporítótól keverék kutyát ennyi pénzért.

2013. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Méretbe?
2013. júl. 18. 08:37
 4/9 Lilith1994 ***** válasza:
Talán ha meg nő a a sípcsontod közepéig :)
2013. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsik lesznek, nagyon kicsik. Ezt onnan lehet tudni, hogy megnézed a tappancsát. Ha a kölyökhöz képest nagy, akkor nagyra fog nőni, de ha ilyen szép kicsi, akkor kicsi kutya lesz.
2013. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lilith1994 hogy értesm? egyébként köszönöm a válaszokat
2013. júl. 18. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
egyépként szerintem nem keverék mert bewier yorkie és normális yorkie szóval én szerintem nem keverékek.
2013. júl. 18. 15:37
 8/9 A kérdező kommentje:
válaszokat kérek!!!!!
2013. júl. 18. 18:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a keverék-nem keverék dolog olyan ebben az esetben, mint az én kutyám. Felvázolom a helyzetet, hogy megértsd. A tacskóm egy hosszúszőrű tacsi és egy rövidszőrű tacsi keveréke. Bár igy is úgyis tacskó és teljességel úgy néz ki mint rövidszőrű felmenője keveréknek minősül, ahogy ezek a kölykök is. Hisz biever yorkie és normál yorkie. Az a minimális különbség megvan, de ez semmi másban nem fog megmutatkozni (ahogy az én kutyámnál sem), csupán abban, hogy nem kaphatnak törzskönyvet és ha kölykei születnének egy yorki vagy biever yorkie apától a kicsiket nem lehet hivatalosan fajtatisztaként hirdetni, ahogy ezeket sem. De ezek apró különbségek, csak formalitások. Tehát az, hogy yorkie az biztos, és úgy is fognak kinézni felnőtt korukban, már most látszik a kicsiken.
2013. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!