Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan osztjátok be a napotoka...

Hogyan osztjátok be a napotokat, hogy a kutya is beleférjen. Hétköznap leviszitek sétálni munka elött és utána is? Hétvégén is ugyanakkor van a séta? Meséljétek el egy átlagos hétköznapi napotokat!

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 18:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

Én egy 14 éves kutya vagyok, az igazi gazdám nőnemű, azt mondja nekem, hogy kislányom. 8 éve van egy Apukám (így hívja a gazdám) most messze dolgozik, hétvégén jön haza. Eddig az volt a rend, hogy a gazdim (anyu?) levitt reggel korán (5-kor), akkor gyors pisi-kaki, mert nagyon fázom. Aki hamarabb ért haza délután, azzal mentem le, este pedig apué voltam. Most csak anyu van, ő reggel korán levisz 10-15 percre, délben hazaugrik (közel dolgozik), akkor 20 perc, és este mikor hazajön, akkor lemegyünk 6-7 között, és fél órát lent vagyunk. Akkor szoktam találkozni a barátaimmal. Nekem már nem kell sok mozgás, szívesen lustálkodom a kanapén, vagy a fotelban. Enni este kapok valami konzervdobozból, ami nagyon finom, de a tányéromban mindig vannak kis golyócskák, amik szintén finomak, csak az én kevés fogamnak már elég kemények. Amikor nassolni vágyom, akkor nyúlok hozzá.

A hétvégéket szeretem, mert vasárnap mindig elmegyünk a gazdám anyukájához, ahol van kert, és azt csinálok, amit akarok. Bár, igazán a konyhában szeretek lenni, mert a gazdim anyukája egész nap ott van, és néha "véletlenül" leejt nekem egy kis fasírtot, vagy porcot a leveshúsról. (Ezért a gazdám mindig veszekszik vele, hogy el fogom rontani a gyomrom, meg ilyenek - mondjuk erre már volt példa)

14 évem alatt mindig türelmes voltam, mindig megvártam, hogy felkeljenek, kávézzanak, reggelizzenek, és csak utána mentünk le. (kivéve a "halaszthatatlan" dolgokat, amikor MUSZÁJ lemenni minél hamarabb, mert baleset lenne a vége, és azt a szégyent ki sem bírnám)

2009. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!