Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor vigyem le a kutyát...

Hányszor vigyem le a kutyát sétálni?

Figyelt kérdés
A helyzet az ,hogy általában 13 körül érek haza. Egész délutánom szabad lényegében. Hányszor vigyem le a közepes testű 1éves kutyát? Egy hete van nálunk - menhelyről hoztuk- és még csak ismerkedünk. Úgy terveztük ,hogy reggel a férjem leviszi 8 körül reggeli után, majd én 13kor, aztán 17kor is lemehetnénk egy kicsit hosszabb sétára ( később ha megerősödik és szeretne akkor ilyentájt jöhetne futni velem ) aztán 18 körül kapná a vacsoráját és este 20-20:30 körül mennék le a férjemmel együtt sétálni, ismerkedni más kutyákkal és játszani. Ez mennyire ideális? Mi lesz ha más munkát kapok és akkor csak kétszer tudom majd levinni?
2013. júl. 18. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vacsi után max pisi, kaki séta. Evés után legalább 2-3 óráig nem ajánlott aktív mozgás mert gyomorcsavarodás lehet belőle. A tőbbi szerintem rendben van. Esetleg reggel egy kicsit előbb, mondjuk 7-kor vinném. Nekünk az esti séta 7-9-ig van, majd fél óra múlva vacsi, reggelig pedig nyugi.
2013. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vacsora utáni szerintem sem kell, hogy 15 percnél hosszabb legyen. Egyébként tökéletes, a kutyus nagon hamar meg fogja szokni, és, majd figyeldd meg, hogy amikor közeledik a séta ideje, milyen izgatott lesz a kutyus...
2013. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!