Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát lehet venni...

Milyen kutyát lehet venni panel házba hányszor kell levinni sétálni?

Figyelt kérdés

#kutyimutyik
2013. jan. 4. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Bologatost. Egyszer sem.
2013. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

aminek ki tudod elégíteni a mozgásigényét.

Kölyökkorban akár óránként,felnőttként 3-4 x,idő szintén mozgásigény függő.

2013. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Elég sok fajta belefér. Egy pár kiesik pl. a területigénye miatt (komondor, egyéb pásztorkutyák stb.), de a kutyák nagy többségét lehet panelban tartani, ha kielégíted a mozgásigényét. Úgyhogy a kérdés már csak az, hogy napi szinten mennyi időt tudsz rászánni sétára.


Nekem pl. bullmasztiffom van panelban, köszöni jól érzi magát :)

2013. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
az amit kérdezet az egyik személy nem az én kérdésem mivel én felnőt vagyok
2013. jan. 4. 12:48
 6/23 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat.

Mint írták már, a pásztor kutyákat leszámítva minden fajtát lehet lakásban tartani. Persze valamelyik jóval több mozgást, foglalkozást igényel, valamelyik kevesebbet. De ha nincs semmi ötleted, akkor nagyon javaslom, hogy keress fel egy menhelyet, gyepit és hozd ki a hozzád, a temperamentumodhoz leginkább illő kutyát. Rengeteg fiatal kutya is van bent.

2013. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Kölyök kutyát 2-3 óránként le kell vinni eü sétára, felnőtt kutyát elég napi 3x-4x, ebből 1 v 2 séta a fárasztásra kell, hogy irányuljon.

Mennyi időd lenne mozgatni a kutyát egy nap?

2013. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
lenne egész napom csak a szobatisztaságtól félek hogy oda pisil kakál a fehér szőnyegre meg mondják a kutya pelust azt nem tudom menyire igaz hogy arra megy WC ézni hát nem tudom
2013. jan. 4. 13:07
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen, a szőnyeg ilyenkor nagyon vonzza őket :)

Pelust nem használnék egyáltalán, ha érdekel, leírom, hogy miért. De ha elég ennyi, hogy nem ajánlom, akkor nem tépem a szám feleslegesen :)


Nem tudjátok felvenni a szőnyeget egy ideig vagy megoldani, hogy abba a helyiségbe csak szigorú felügyelettel mehessen be és ha esemény van, azonnal felkapni és levinni?

2013. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
mindenhol padló szőnyeg van szóval fel venni nem a negyedik emeletről le vinni a kutyust gyorsan lehetetlen a szigorú felügyelet megoldható a 11 és fél éves kislányom mindig jön a suliból haza ebéd után és az égész lakás nem nagy a konyhából minden helyiségbe belátok akkor a kutya pelenka nem de miért
2013. jan. 4. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!