Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti használnátok ilyet? :D

Ti használnátok ilyet? :D

Figyelt kérdés

[link]


megnézném a kalauz fejét, amikor meglátja a kutyán:DDD


2013. júl. 18. 19:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

najó, egyet nem pontoztam, megtettétek helyettem is:D


egyébként a kacsacsőrűn nagyon jót nevettem:D

2013. júl. 18. 20:59
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem vennék ilyet, mert minek, de szerintem ez még annyira nem a "bohócot csinálunk a kutyából" kategória, mint mondjuk ezek:

[link]

[link]

[link]


Attól speciel frászt kapok, ha befestik a kutyát

2013. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos jót röhögnék rajta, ha így jönne velem szembe egy kutya, mondjuk pont ezért picit sajnálnám is, hogy nevetség tárgyává teszik. Aranyos, de én nem használnék ilyet. Abban sem vagyok biztos, hogy praktikus-e vagy kényelmes-e egyáltalán.
2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Én használnék, mivel ezeket a kacsacsőrre emlékeztető szájkosarakat azért csinálták, hogy a kutya tudjon benne normálisan lihegni, inni, és bizonyos ételeket enni is(amit a gazdi ad), de harapni, de még csak csipkedni sem tud benne a kutya.

Szerintem kényelmesebb lehet, mint egy szájszív, vagy mint egy fém szájkosár.

Az meg, hogy hogy néz ki pont nem érdekel, ha tudom, hogy a kutyának kényelmes.

2013. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az e-bay linket be tudnád másolni? Nem mintha vásárolni szeretnék, de van egy ismerősöm, aki elég bohókás hozzá, hogy vegyen a kutyájának :) Egyébként nagyon aranyos, biztos, hogy jókat mosolyognának a járókelők is, ha egy ilyet tennék a kutyámra :)
2013. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!