Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PCO szindrómára vizsgálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PCO szindrómára vizsgálnak ki! Nem kaphatok semmilyen hormon tartalmú szert, az óvszertől allergiás tüneteim vannak. Az orvosom pedig nem ajánlotta a pharmatex készítményeket. Valami ötlet fogamzásgátlásra, ami kényelmes és nem is nagyon drága?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 18:16
 1/9 ASOT ***** válasza:

te komolyan gondoltad hogy ami választ itt kapsz azt alkalmazni is fogod?


menj el orvoshoz!

2012. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
latexmentes óvszer?
2012. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy másnak van-e ötlete, amire én még esetleg nem gondoltam. Az orvostól már kérdeztem, annyit mondott, hogy hormon mentes spirál az egyetlen megoldás, de azt csak az első szülés után javasolt. viszont még nem szülhetek (suliba járok). De gondoltam megkérdezem hátha valaki halott olyan megoldásról, amit én nem vettem figyelembe. Nem muszáj a kérdésemre válaszolni.
2012. júl. 27. 18:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Drágább a latexmentes? És példát tudnál mondani, már mint márkára?
2012. júl. 27. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék, itt árak is vannak, értelemszerűen drágább, mint a sima, de ha ez kell, nyilván megéri: [link]


Ha nem, akkor marad jobb híján a megszakítás.


De most komolyan: ha a doki nem tudott jobbat mondani, gondolod, hogy itt kapsz választ?

2012. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amugy, ha bebizonyosodik, hogy PCOS-ed van akko ajanlani fognak egy fogamzasgatlot, de ha meg sulizol akkor nagyon fiatal lehetsz, nem ajanlom a fog.gatlot mert csak meg jobban osszezavar, en is PCOS-es vagyok, es a baratcserje hozta rendbe a ciklusom, hat mi ovszerrel vagy esetenkent megszakitassal vedekezunk, tudom, hogy nem a kerdesre valaszoltam csak segiteni szeretnek, hogy olvass majd utana a termeszetes gyogymodoknak is :)
2012. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Utolsó válaszolónak írnám, hogy nem kaphatok semmilyen hormontartalmú szert. Igen fiatal vagyok 22 éves. Nem sokára befejezem az egyetemet.

Utolsó előtti válaszolónak írnám, hogy az orvosokban, aki 100%-osan bízik, az nem biztos, hogy ilyen sok negatív tapasztalattal rendelkezik. Negyedik nőgyógyásznál járok már, és lehet hamarosan megint váltok a nem törődés és a hozzá nem értés miatt. De azért köszönöm a válaszodat.

2012. júl. 27. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

méhsapkára gondoltál?


[link]


[link]

2012. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még nem hallottam erről a megoldásról. Nagyon szépen köszönöm.

Na az ilyen ötlet miatt tettem fel a kérdést, ezt azoknak címezem, akik értetlenkedtek a kérdésemen.

2012. júl. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!