Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az oldalon...

Mit gondoltok az oldalon található videóról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem gondoltam volna, de most bukkantam erre az oldalra, ahol van teljesen szabad, ingyenes szocializáció , kiskutyáknak.

Volt itt valaki esetleg? :D

Nagyon szeretném levinni a kutyusomat.

Aki kb akkor most, mint 2.03 nál a kiskutya, aki szintén labrador - csak nála jóval szeleburdibb.

Tapasztalatok? :)



2013. júl. 19. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D Mekkora már, kutyaovis videó alá Rammsteint vágnak:D Amúgy neked szimpi az Alfa, kicsit olyan alternatívabb, szóval nem biztos, hogy mindenkinek bejön, én vinném hozzájuk a kutyámat.
2013. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy alternatívabbak?
2013. júl. 20. 00:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyasmi, mint a tükörsuli. Tehát klikkeres képzés, tudtommal az erőszakosabb kutyanevelést is elutasítják. Szóval jó értelemben:)
2013. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De itt nincs képzés, meg ilyenek, csak kutyaovi, ahol játszhatnak ismerkedhetnek egymással a kiskutyák.

Ami engem illet, ha nem szükséges, és jól elvan nélküle a kutyám, engem hidegen hagynak képzések. Inkább az érdekel, hogy közösségben jól viselkedjen a kutyim, bárhová magammal vihessem stb.

2013. júl. 20. 00:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk, képeken láttam az ott dolgozókat és ők is szimpatikusak. Szerintem repülni fog a kutyám a boldogságtól. Eddig ritkán találkoztunk más kutyákkal, és kölykökkel még nem is játszott szinte. Úgy látom, azt nagyon hiányolja.
2013. júl. 20. 00:30
 6/11 anonim ***** válasza:
A kutyaoviban is van képzés, csak főleg a gazdit képzik. De a kutyák is tanulnak sok apróságot (klikkerezés alapjai, behívás, stb...) és segítenek a szocializációban is. Tehát a kutyaovi közel sem csak a játékról szól.
2013. júl. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ott is van rendes kiképzés, csak az első oldalon a kutya ovit mutatja. A többi oldalon van videó őrző-védőről is, agiliti-ről is és még más egyéb is.
2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen. Úgy értettem, hogy a kiskutyáknak nincs képzés. :D

Másik dolog, ami csábít, hogy szívesen venném, ha mutatnának pár módszert, mit hogyan csináljak a kutyival, hogy jobban tudjuk együtt lenni. Ha segítenek ott jobban megérteni őt, az pedig egyenesen nagylelkű :)

2013. júl. 20. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De, képzik a kiskutyákat is. Illetve te képzed, csak neked is megmondják hogyan csináld. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de az ovis kor végére általában már ismeri a kutya az ül, fekszik, marad, gyere, parancsokat és gazditól meg kutya fajtától függően akár már pár trükköt is.
2013. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melegen ajánlom! :) Itt lakok tőle 5 percre, s ott jártam blökimmel ki az alap és a középfokot :) Ha nálam lett volna kölyökként is, ki nem hagytam volna semmi pénzért.
2013. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!