Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találok a neten ingyen elvihet...

Találok a neten ingyen elvihető fajtiszta német boxer kölyköt?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam milyen horror ára van :/
2013. júl. 20. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert egy jó helyről elhozott fajta tiszta kutyánál megfizeted azt, hogy egészséges és jó helyről hozod el, jó képességű kutya.


Ha nem akarsz érte fizetni annyit, nézz szét menhelyeken. Ott is rengeteg fajta tiszta kutya van, csak kérdés, hogy milyen a viselkedésük és az egészségük. Tapasztalatom szerint a legtöbb menhelyes kutya vidám és barátságos amúgy. :)

2013. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem , köszönöm

De csak van olyan is akiknél lettek kiskutyák és "szabadulnának" tőlük nem?

2013. júl. 20. 14:50
 3/8 sippara ***** válasza:
84%
Kicsit talán nézz utána, mit is jelent, mennyibe is kerül egy kölyök normális tartása, ellátása nyolc hetes korig, és rögtön nem kérdezel hülyeségeket. Ingyen ferrari nem kell esetleg? Biztos van olyan, aki szabadulni akar tőle...
2013. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Valletta ***** válasza:
100%
Háztól nem hoznék felesleges kutyát mert egyrészt az ő bajuk legyen hogy hagyták leelleni a szukát, másrészt biztos nem boxer az apjuk, se papírjuk a kicsiknek, se semmi. A Noénál van boxer mentés, ott érdeklődj.
2013. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen nem fogsz találni. Viszont azt sem ajánlom hogy hirdetésekből vegyél. Bár van olyan tenyésztő is aki hirdet, őket könnyű kiszúrni, mivel törzskönyvet adnak a kutyához. Én is ilyen hirdetés alapján vettem a boxeremet "olcson" egy tündér, de mivel a szülei nem voltak szürve dyslasiás szegénykém. Esetleg nézz körűl a noé boxermentés oldalán. Nagyos sok aranyos fiatal boxer vár gazdira és egy boldog életre.
2013. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Mármint nem tenyésztőtől vettem csak olyantól akinek egyszer kellet kölyök.
2013. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat
2013. júl. 20. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ingyen csak akkor,ha valami komoly problémája van.
2013. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!