Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkenyakat ehet?

Csirkenyakat ehet?

Figyelt kérdés

Ma, csire aprításnál vettem észre, hogy a kutyám elcsent egy nyakat, akkor láttam meg, mikor már egy utolsó kis falatkát lenyelte. Nyugtassatok meg légyszi, hogy nagyon kevés esély van rá, hogy baja legyen tőle. Elég kis cingát nyak volt egyébként, amit megkaparintott. Egyébként táppal etetem.

Kicsit aggódok, bár otthoni kutyáink gyakran kaptak farhátat, és hasonlókat , és nem volt gond soha.

Van valaki, aki szokott adni a kutyájának csirke, vagy másfajta nyakat, mennyire biztonságos?



2013. júl. 20. 20:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Légyszi ne vészmadárkodjon senki, tényleg olyanok írjanak, akik adnak nyerset is a kutyájuknak!
2013. júl. 20. 20:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy bármi baja lenne tőle. Nyugi :)
2013. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem pulykafejet esznek főzve. Semmi bajuk nem lesz tőle. Többet ér mint akármelyik táp. Arról nem beszélve hogy neked sincs bajod a csirkenyaktól csak rágós :)
2013. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi. :D Bízom benne , igazatok lesz. :O

A szemem mindenesetre rajta tartom pár napig.

2013. júl. 20. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tom..hallottam mendemondákat h nem jo a csirke a kutyának dehát a miénk is azt evett amig élt. lehet h az agyontenyésztett divatkutyák nem birják, rendes kutyáknak nem hiszem hogy baja lesz,mi egy dologért nem adtunk nyakat, mert mindig beleragadt a fogába a csigolya.
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja bocs most nézem nyerset XDD mi megföztük. de ugyanazt vallom, ha nem divatkutya akkor egy ellopott darabtol se lesz baja.
2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 intrepid ***** válasza:
Az én kutyám 16 év alatt amíg élt szinte csak farhátat kapott, 30 kilós keverék kutya. Általában nyersen kapta, ha volt időm, akkor megfőztem paprikásnak neki. Nagyon jó kondiban volt.
2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam közben.


Állítólag nem igaz, hogy a csont kilyukasztja a kutya beleit.

Viszont a sok emésztetlen, túl nehéz csont, lerakódásokat okozhat az emésztőrendszerben, és ez okozza a problémát.

Vagy, jobb esetben a kutya hányással adja ki magából a gyomorban lévő emésztetlen csontdarabokat.

Hát, igaz hogy 4 hónapos a kiskutyám, de egy vézna nyak, talán nem okoz majd hatalmas problémát :D :*)

2013. júl. 20. 20:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem, nem divatkutya. Menhelyről hoztuk őt, labrador-vizsla keverék, valószínűleg. :)
2013. júl. 20. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Nyers hússal etetem a kutyáimat, és soha semmi gondjuk nincs, sőt:-)

Egészségesek, szépek. A csont általában akkor okoz gondot ha meg van főzve és megváltozik a szerkezete. Adj neki máskor is nyugodtan hálás lesz érte. 4 kutyának adok nyers husit csontot, 2 keverék, 1 boxer, 1 cavalier spani.

2013. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!