Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KISKUTYA NEME? Fiú vagy lány?...

KISKUTYA NEME? Fiú vagy lány? Szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Találtam egy kiskutyát, valaki kirakta, de nekem sose volt kutyám, nem tudom fiú-e vagy lány. A pisilője elég messze van a végbélnyílástól, akkor fiú, ugye? És hogyan lehet őket szobatisztaságra nevelni?

2013. júl. 21. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
az állatorvos majd megmondja, hogy mi a neme
2013. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, de azért addig is jó volna tudni. Igazából miért írtál, ha egyik kérdésemre sem válaszoltál?
2013. júl. 21. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez itt fiú: [link] (szukáról nem találok ilyen képet)

Ha nem a hasán, hanem az ánusza alatt van rögtön, akkor kislány.

2013. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vidd el majd állatorvoshoz megnézni nincs e betegsége, stb.

ha a pisilője tényleg jó messze van kb a hasa "közepén" akkor fiú


[link]


[link]


ezek a kiskutyák csak 2 naposak.


szobatisztaságra nevelés attól függ mennyi idős amit a doki meg tud majd mondani. az etetés is ettől függ.


az egyik mód: ha látod hogy pisil/kakil gyorsan ráteszed pelenkára. ha nagyobb lesz és kitudod szoktatni akkor viszel le magaddal pelenkát és hagyod hogy végezze a dolgát. (jól végzés esetén dicséret)

a kintre szoktatásnál előfordulhat hogy a kutyus órákat kint van és akkor se csinál semmit, akkor is várjál

2013. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Olyan 2 hónapos körül lehet a kora, az udvaron is voltam már kint vele, egy nap alatt megszokott itt mindent, féregtelenítőt már kapott. Folyton a nyomomban van, nagyon magányos lehetett szegényke.
2013. júl. 21. 16:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg mit kell vele csinálni, ha rosszat csinál? Nyilván bántani nem akarom. Mindent meg akar rágni. X) Ha csak leszidom, azt fel se veszi.
2013. júl. 21. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
picit rá ütsz. szinte legyintesz a seggére, vagy az orrára és erőteljesen mondod hogy FFFFFFFúj!(mintha az ujjaidat gyorsan összecsukod olyan erőségút: az nem fáj, de érzi
2013. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2013. júl. 22. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!