Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát ajánlan...

Milyen kistestű kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ketten élünk a barátommal (5 éve együtt) egy 50 m2-es földszinti társasházi lakásban. A barátom egész nap dolgozik, délután ér haza. Én itthonról dolgozom a számítógépen, illetve mellette tanulok még. Nagyon sokat vagyok otthon, napi kb 3 órát töltök házon kívül. Szeretnék egy kis kutyát, de nem igazán tudom, hogy milyen fajtát válasszak. Mivel társasházban élünk, valami csendesebb fajta kellene (tudom, hogy minden kutya szokott néha ugatni) és kevésbé problémás. Gyerekkoromban volt otthon kutyánk de igazából most lenne először úgy, hogy én vagyok a gazdi. Milyen fajtát ajánlanátok? Köszi előre is! L/23
2013. júl. 21. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs elképzelésed,menj el egy menhelyre.
2013. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tervben van! Csak mivel kezdő vagyok, ezért gondoltam rá, hogy meghallgatnám tapasztaltabbak véleményét. Az uszkárok egyébként nagyon tetszenek. :)
2013. júl. 21. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikus elkényeztethető kutyák a tacskók, terrierek, bár a terrierek talán több mozgást is igényelnek.

Feltétlenül nézzetek be azért menhely(ek)re is, hátha ott találod meg az igazi, neked való kutyust.

2013. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem törpe uszkárom van. Felnőtten fogadtam örökbe fajtamentőktől fél éve, soha nem ugatott még a lakásban. Illetve egyszer volt olyan, hogy felvakkantott álmában. :)

A lakásban egész nap csak fekszik, vagy engem követ, nem rendetlenkedik sosem, csak arra a bútorra megy fel amire meg van neki engedve. Amikor meg sétálni viszem nagyon játékos, eleven. Én napi 3 órát megyek vele minimum, de szerintem kettővel is megelégedne. Nagyon engedelmes, könnyen tanítható, ezért is szokták ajánlani kezdő kutyatartóknak.

Ha szeretnél örökbe fogadni, keresd őket:

[link]

2013. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nagyon aranyosak az uszkárok nagyon tetszenek! Köszönöm a válaszodat.
2013. júl. 21. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg valami menhelyről vagy mentet kutyát ajánlok én is esetleg ezt a fajtát is keresheted Cavalier king charles spaniel csendes bújós fajta kutyus.

[link]

2013. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!