Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet keverni a tápokat?

Lehet keverni a tápokat?

Figyelt kérdés

Mármint, úgy értem, hogy van kétféle Orijenem (kis termetűeknek és idős kutyáknak), és kétféle Acanám (öreg kutyáknak és túlsúlyos kutyáknak), és ezeket össze lehet keverni egymással? (A két Acanát egybe, és a két Orijent egybe)

Ebből kitűnik, hogy egy kis termetű, kicsit idős, picit túlsúlyos kutyusom van... :)

Fél éve, 7 évesen vettük magunkhoz tele daganattal, mert szaporításra használták (egyébként yorki), fogak nélkül, tele ütés nyomokkal...

Ivartalanítottuk, és meg is műtötték, meg a fogait is rendbe tettetük (már ami maradt neki), de sajnos egy pcit elhízott.

Nem vagyok még profi, és kellene a jó tanács. Probálunk neki mindent megadni, hogy szép öregkora legyen :)


Előre is köszönöm mindenkinek!


2009. okt. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Orijent és Acanát én is kevertem most,főleg tárolási problémák miatt,csak egy táptartó vödrünk van.
2009. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól tudom, akkor nem...

mi egyszer adtunk kevert tápot a kutyusunknak, és ment a hasa, illetve sokszor hányt... nem biztos, hogy ez okozta, de miután nem így adtuk neki, elmúlt... szóval szerintem inkább ne!:)

2009. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem sok értelme van keverni. Ha túlsúlyos, akkor adjátok neki a light tápot, nem érdekes, hogy öreg és kis termetű. Ha nem áll helyre a súlya, akkor az adagot is csökkenteni kellene, és persze az állapotának megfelelően mozgatni is, ne csak tespedjen a lakásban.
2009. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet. Nézd meg ezeket: [link]
2009. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!