Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik spániel fajta a legmegf...

Melyik spániel fajta a legmegfelelőbb? (többi lent)

Figyelt kérdés
kint lenne tartva.van a családban egy 4 éves kislány egy anyuka és én.:D vinném rendszeresen sétálni,fürdetném.nemtudom hogy ez fajta függő-e,de ezeknek kéne megfelelnie :
2013. júl. 22. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem Angol Cockerem volt, de semmiképpen sem ajánlom a szukákat!

Nagyon barátságos, gyönyörű, és okos is!

2013. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1# vagyok!

Azért nem ajánlom a kislányt, mert a mienk is folyton tüzelt, meg úgy szökött el mindig. A kan SZERINTEM sokkal ragaszkodóbb. Bár lehet, hogy a szukát is csak ivartalanítani kellett volna... Na mind 1. Tehát a válaszom: Angol Cocker

2013. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mielőtt ezt elolvastam volna már írtam privit :)
2013. júl. 22. 10:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak udvari tartásra egyiket sem.
2013. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Válaszoltam priviben!;)

2013. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

csak udvari tartásra,miért nem?

megfázni nemhiszem,hogy megtud,mert ott a sok szőre,és a házában lenne fütős párna.emellett be is lenne engedve este télen.

és az,hogy kint "nem jut annyi szeretethez" ez hülyeség,mert ugyanannyit foglalkoznánk vele.

2013. júl. 22. 10:33
 7/12 anonim ***** válasza:
A szőre alapos ápolást igényel, az udvaron iszonyatos módon koszos lenne, minden beleragad, és összecsomósodik amit utánna nehéz kiszedni. Ha meg levágod neki akkor elveszti a fajta jelegét. A lányomnak is van spanija, napi gondozást igényel még a lakásban is ahhoz hogy szép legyen, és ne keltsen ápolatlan benyomást.
2013. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sippara ***** válasza:
Az pedig, hogy egy kinti kutya ugyanannyi foglalkozást kap, mint egy benti, nagyon szép álomkép, csak épp nem igaz - pláne nem gyerekeknél. Egy benti kutya folyamatosan "szem előtt van", neki a gazdi mellett pihenni IS foglalkozás. A kerti kutya ezzel szemben túlnyomó esetben "elfelejtődik", mert ott a tanulás, meg a haverok - erre persze azt fogod mondani, hogy VELED ez nem történhet meg, de száz, ezer gyerek mondta már ugyanezt és bizonyította az ellenkezőjét a kutya érkezése után pár héttel, mikor "elmúlt a varázsa".
2013. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mát volt kutyám és nagyon gondosam foglalkoztam vele.havanese volt.kinti benti volt..haverokhoz mindig vittem magammal tényleg mindenhova..
2013. júl. 22. 10:58
 10/12 sippara ***** válasza:
...és mi lett vele?
2013. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!