Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Válogat a kutyám! Mit csinálja...

Válogat a kutyám! Mit csináljak hogy meg egye amit elé teszek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

10 Hónapos Yorkim van, és nagyon válogatós!

Nem eszi meg amit elé teszek, max 1-2 falatot.. de ha azt hagyom előtte egész nap vagy mást teszek elé ami szintén nem fogára való nem eszik és le gyengül és csak van...

Egyedül a párizsit ette, de már arra is rá unt! ://

Mit csináljak vele? :/


2013. júl. 22. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Az én csivavám is válogatós :) Már két éves :) Csak a száraztápot eszi meg, én pedigree adult small dogs tápot adok neki, nagyon szereti egész nap kint van előtte bármikor ehez ha akar rágcsálni :) De mindig beosztja magának azt a kis adagot amit elé rakok és estére mindig el is fogy, ez mellé bőséges víz (főleg ezeken a meleg napokon) én a vizét ilyen melegben 4 óránként szoktam cserélni.:) A párizsit ő is szereti de nem adok neki sokat belőle mert sós. A kutyakonzervezk közül válogatós így abból néha a dm-es csivavásat szoktam neki venni azt nagyon szereti :) A jutalomfalatokat néha megeszi néha nem mikor milyen a kedve :) Az én csivim 1 kiló 80dkg sportos jó alakú ehet egész nap mégis lemozogja szeret a kertben labdázni és sétálgatni :) A te yorkid milyen súlyú? Szuka csivavám van amúgy :) Szerintem próbálj ki valami jó száraztápot ha kicsit drágábbat akarsz vegyél royal canin yorki tápot az külön fajtatáp vitaminokkal :) Van ilyenből csivavás is csak abból fél kiló 2 ezer Ft. Remélem tudtam segíteni :) Szép estét :)
2013. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki eladta a csivaváját és a csivava mégis eltűnt!!! Olvastam az előző kérdésedet is! Hogy is van ez??? Eladtad a csivavád de a yorkira van időd a sok munka mellett is?????! Furcsa kicsit nekem. Be is tudom másolni a kérdésedet......
2013. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje nem eszik? Nekem állatorvos mondta, hogy egy kuty 3-4 hétig bírja. Persze éhes, de nem hal éhen. Csináld amit leírtak, 10 perc után vedd el a kajáját. pár nap alatt nem hal éhen, ez tuti :)
2013. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a jo tanacsokat.. :)

Kedves utolso elotti valaszolo!

Ezt sajnos tevesztetted, ugyanis a kutya unokatestvereme... csak az o neveben irtam ki.. mivel o nincs erre regisztralva.. :/ :)

Csak azert irtam ugy mintha enyem lenne h ne bonyolitsam tul a kerdest.. kossszi!!!!



Egyepkent nem nem csak en latom ugy h beteg.. mindenki.. :(

2013. júl. 23. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!