Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítségre lenne szükségem!?...

Segítségre lenne szükségem!? Szeretnék valamit a kutyámnak rendelni, de nem tudom hogy hívják azt a dolgot, így nem is találom meg a neten?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy írjam körül.

Többször láttam A póráz két végén c. műsorban.

Olyan kutyatál tartó állvány. Ebbe az állványba kell beletenni a kutyatálakat (egy vizes,egy kajás) és így nem csúszkálna el (mivel ő úgy zabál,mint egy malac) ,és nem is kéne annyira lehajolnia.

Valamennyire érthető,hogy mire gondolok?

Mi ennek a neve?Hogy találjam meg a neten?

Köazi


2009. okt. 21. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tál/etető/kutytál állvánnyal - sokféleképpen szokták írni, nincs külön neve, keres rá googleeben;)
2009. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kutytál=kutyatál :)
2009. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

erre gondolsz?

[link]


[link]

2009. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen,igen! Én is csak ilyeneket találtam,de nem ilyen szó szerinti állványos dolog volt az(igaz a lényege ez) de én olyan erősebb dologra gondoltam. Hogy is mondjam,szóval körülötte is fém van,így masszívabb az egész.

Tehát úgy képzeljétek el,hogy mondjuk van egy asztal,rendesen négyszög alakú,és van benn két lyuk.(láttam olyat is ami tiszta kerámia volt,és egy olyat is ami úgy nézett ki,mint a kovácsolt vas)

Istenem,hogy miért nem lehet itt rajzolni!!:D

2009. okt. 21. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Holnapra megszerzem neked a nevét sejtem mite gondolsz. Hol laksz? Talán boltot is tudok mondani.
2009. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nézz körül azon az oldalon amit bemásoltam, volt ott többféle is, nem volt kedvem mindegyiket megnyitni, vagy átmásolni. Hátha találsz megfelelőt
2009. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi,körül néztem,igaz pontosan olyat nem találtam amire gondoltam,de egy másik,falra szerelhető fajta is nagyon tetszik! Tök jó ötlet! Köszi

Egyébként Balaton parti vagyok!

2009. okt. 21. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

ilyenre gondoltál nem?:)

2010. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!