Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak "folyik" a füle.!...

A kutyámnak "folyik" a füle.! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fülzsír szerű váladék folyik a füléből.! már állatorvoshoz is elvittük,de fülcseppet iratott ,de ha valamikor hozzá akarunk nyulni a füléhez morog és vicsorog..Fáj neki? Hogy adjam neki a fülcseppet?

2013. júl. 23. 15:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ha 9 évig nem türte el,hogy az állatorvos vizsgálja ezután sem fogja.És hidd el,hogy én mondtam neki,hogy "Nem bánt" ,"meg csak pár perc" mert nem vagyok szívtelen és én is tudom,hogy hogy kell egy kutyával bánni.!
2013. júl. 23. 19:15
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Emberek!

Senkinek nem tűnik fel, hogy a kérdezőnek az a baja, hogy bele se tud csöpögtetni a kutyája fülébe, mert az morog rá és vicsorog?

Eleve a kérdés nevelési tanácsokért kiált!

Hiába viszi másik orvoshoz ha ott, ki sem tudják vizsgálni, és még a Kérdező is képtelen otthon tovább kezelni a fület cseppel.

Mert a saját kutyája rá morog meg vicsorít!


Kérdező!

Megfelelő neveléssel egy 9 éves kutyánál is csodákat lehet elérni!

De a helyzeten nem segít ha Te nyugtatgatod mint a tapasztalatlan emberek szokták!

Ezzel csak megerősíted abban amit csinál!

2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
VÉgre egy normális ember aki megért...:) Tudom,hogy nem érek el vele semmit,de,hogy már egyes emberek azt hiszik,hogy nem jól nevelem a kutyámat 9 éve..aki már ÖREG és néha nem tudja mit csinál..szóval ez...
2013. júl. 23. 19:25
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevelted jól!

Ezért van most problémád!

Ezért nem tudsz csepegtetni a fülébe!

Ezért morog és vicsorog rád a saját kutyád!

2013. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

a 76%os vagyok! kérdező szerinted az, hogy a kutyád rád morog annak a jele hogy mebízik benned maximálisan a kutyád?

de most tényleg komolyan kérdezem! vagy az hogy pl. egy rendelőben nem hallgat rád és nem viselkedik megfelelően azt jelenti hogy te milyen ihajj tökéletesen megnevelted a kutyádat 9 év alatt és a bizalom is a tetőfokára hág?


hát ne haragudj de pontosan én is azt próbáltam magyarázni amit az 50valahány %os válaszoló! eleve a kérdésed arról szól mit tegyél mert nem tudsz a fülébe csöpögtetni. miről beszélünk. egy 9 éves kutyát sem késő sosem megnevelni, főleg ilyen alap dolgokra, mert bizony a kor előrehaladtával megeshet hogy egyre többet lesz szükség állatorvosra, meg otthoni kezelésekre.

2013. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Jól neveltem.! És kérlek titeket,hogy ilyen BUTA "tanácsokkal" ne zavarjatok...mert igenis jól van nevelve..nem tudjátok,hogy milyen volt az élete és miken ment keresztül,sőt még engem se ismertek,hogy ítélkezzetek.Egyszerűen nem lehet felfogni,hogy én csak tanácsot kérek a beteg kutyámnak ,mert TÖRŐDÖM VELE? A legokosabb és legaranyosabb kutya a világon..és nem hiába..biztos azért nem engedi,hogy csepegtessek bele a fülébe,mert nem bízik bennem..-.-" Egy kicsit se gondoltok bele abba,hogy azért nem hagyja mert hideg vagy esetleg még soha nem volt a füléhez különösképpen nyúlva...Szóval negatív hozzászólásokat nem kérek.!!
2013. júl. 23. 19:43
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan már ugy fel tud idegesiteni, ha valaki ennyire szerencsétlen. Mi az, hogy az állatorvos azért nem vizsgálja meg rendesen, mert morog a kutya!!!!?????? Akkor bebóditom, és megnézem. Igy irkál fel a semmire fülcseppet? Akinek fájt már a füle, az tudja milyen iszonyatos fájdalommal jár ez. Ha meg szerencsétlennek toklász vagy más ment bele, és nem kezelik minél hamarabb, akkor abból komoly problémák lehetnek, és akkor csak a műtét marad. és neked kérdező, ilyen nincs , hogy a saját kutyám megmorog. Tök mindegy hány éves. A kutya megbizik a gazdájában, és tűri a beavatkozást, mert tudja, hogy segiteni akar neki.
2013. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
majd megoldjuk magunknak..! Nemigaz,hogy senki nem érti meg,hogy nem bizalom kérdése?? Ha te bízol az anyukádba..és pl: Következik a műtét..te nyugodt és megbízható lennél? Meg nem idegeskednél,hogy mi lesz? Komolyan a kutyáknak is vannak érzéseik,nem csak annyi hogy Jaj gyere ide vagy éppen ordibálok vele.!! MÉgegyszer elmondomm: Az orvos NEM TUDTA megvizsgálni.! mert örökbe fogadott kutya,most fogadtuk örökbe pár hónapja,de az orvos megállapította az életkorát.! És én sem tudom,hogy éppen ki vagy mi bántotta ,,lehetett az éppen egy állatorvos is aki bántalmazta.!!! De bennünk bízik mert szeret minket és nem okoztunk neki csalódást..Titeket ha kiskorotokba bántalmaznának és kidobnának az utcára tökéletesen bíznál mindenkiben??
2013. júl. 23. 20:25
 19/25 anonim ***** válasza:

A válaszom a kérdezőhöz szól,nem kérem h nekem is nevelési tanácsokat adjatok.

Kedves kérdező!Kutyusomnak kezelni kellett a fülét,de fájt neki ezért morgott.az állatorvostól tart.Nem tudták megvizsgálni igy naponta jártunk vissza és nekünk azt mondták h ha nem mulik a duzzanata mert neki volt, akkor elboditják és megnézik.Kérdezz rá erre az állatorvosodnál.Ha azt mondja ez nem lehetséges keress másikat.Ez fontos,valakinek látnia kell akutyust!az enyém nekem megengedte h hozzá nyuljak de azt nem h megnyomjam mert mindig elrántotta.Végül a dolog megoldodott!ezt kivánom nektek is.Mihamarabbi gyógyulást,majd irj h mi lett.

2013. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

jajj kérdező ne már! a kutyák nem úgy gondolkodnak mint az emberek! szóval ne hasonlitgassad már emberi viselkedésekhez ! pontosan emiatt nem bízik benned és csak jobban aggódik mert te nekiállsz még pluszba sajnálni holott a kutya még nem is tudja mi fog történni vele! oké hogy szeret meg minden, de ez nem egyenlő azzal hogy pl. az orvosnál nyugodtan viselkedjen mert tudja te a gazdi úgyis ott vagy és semmi baj nem történik vele.


őszintén mennyi idős vagy te? nem tudod megérteni megsértődés helyett hogy nem cseszegetünk hanem próbáljuk megértetni veled hogy a jelenlegi helyzet egyáltalán nem jó és CSAK MEGFELELŐ NEVELÉSSEL FOGSZ TUDNI VÁLTOZTATNI A DOLGON! menj egy akármelyik gazda-kutya kapcsolattal foglalkozó suliba, vagy akár itt neten írj rájuk és hidd el ők is pontosan ugyanezt fogják neked mondani! az hogy a kutya fél az orvostól meg egyebek azt mind mind a saját gazdája neveli bele tök tévesen! őszintén, mikor a rendelőben vagy akkor tök nyugodt vagy? amikor a kutya nem érzi jól magát, tök nyugodt vagy? hát láthatóan nem. és igen, igazad van, ha egy műtét előtt állok és azt látom hogy az anyám már már szívinfarktust kap olyan ideges biztosan én sem leszek nyugodt! és megijedek ha nincsen semmi baj akkor mégis ő miért ideges? ugyanígy éli meg a te kutyád is ezt! és mindenkié aki azt hiszi hogy a kutyája úgy született hogy automatikusan fél az orvosoktól és ez így van rendjén! ráadásul az hogy te idegeskedsz az a kutya szemében egy gyengeség, és abszolút nem a vezető ismérve! de biztos mi mindannyian vagyunk a h-lyék és te vagy az okos a buta felfogásoddal! a kutyának nem sajnálatra van szüksége!

2013. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!