Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog a kutyán látszani a...

Mikor fog a kutyán látszani a tápcsere?

Figyelt kérdés
Most cseréltem tápot egy hete susa eco max-ra, és eléggé megrogyott a kutya,ahogy olvastam meg kellene ennie napi 850g tápot, de ennek a felét sem eszi meg.:( Így eléggé le soványodott, valaki tanács?

2013. júl. 23. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti, nem fogja megenni és ugyanúgy sovány marad. Vagy etesd hússal, pl. farhát, vagy lehet kapni fagyasztott nyers darálékot is, igaz ezek nem a legolcsóbb dolgok, de 100x egészségesebb és természetesebb, mint bármely kutyatáp.
2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azzal is etettem de a doki mondta hogy kéne egy kis táp is mellé, valami jobb fajta. meg az a gond a főt kajával mire kihűl meg is romlik ebben a melegben
2013. júl. 23. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem főtt kajára gondolt az első válaszoló hanem nyersre. Milyen, mekkora kutyád van hogy ekkora mennyiség kell neki? Vagy nagy a kutya vagy vacak a táp. Esetleg próbáld meg azt hogy áztasd a tápot és keverj hozzá zsírt.
2013. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Németjuhász kan kb 50 kg, így nem kevés kaját igényel... Nyeresen??? nem fog rákapni a szomszéd állat álományra? :)
2013. júl. 23. 18:17
 5/13 A kérdező kommentje:
áztatva még annyira sem eszi mint szárazon
2013. júl. 23. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, nyersen! Nézz utána a BARF etetésnek.
2013. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nézz előbb utána,mert ebben a melegben a nyers disznóhús halálos lehet.Csirke farhátat viszont bátran adhatod nyersen,az enyémek imádják.
2013. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 850g borzasztóan sok, egy ekkora kutyának pl acanából még magas aktivitás mellett sem kell több napi 600g-nál. Ha nem akarsz nyerssel etetni, próbáld ki a brit vagy brit care-t. Egyébként a kérdésre válaszolva kb 3-4 után látszik változás.
2013. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán még egy dán dognak se kell ilyen mennyiség egy nap. Vacak lehet, ha ilyen sokat kell neki adni belőle. Szerintem nézz más táp után!
2013. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50 kg az nagyon sok egy németjunászhnál. Az meg hogy megvadúl és megeszi a szomszéd jószágát csak azért mert nyers húst eszik, badarság. Én is sok nyers húst adok nekik, a szomszéd kertben meg ott kapirgálnak a tyukok mégse jutot soha eszükba levadászni őket. Tökéletesen közömbösek, rájuk sem néznek. Viszont jobb a kondijuk, szebb a szőrük tőlle.
2013. júl. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!