Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiherélés után mennyi idő...

Kiherélés után mennyi idő mire látszani fog a viselkedés változás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos, hogy látni fogsz számottevő változást. Ha mégis, az viszont hetekbe telik, mire teljesen kiürülnek a szervezetéből a hormonok.
2013. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Kinek, minek kutyának macskának, embernek?

Embernek egyből ébredés után D

Kutya macska 1 hét kb

2013. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat:)

és kutyának mivel abba a kategóriába írtam...

2013. ápr. 27. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen viselkedési változásra gondolsz. Az előző válaszoló jó nagy marhaságot írt és még ráadásul fel is pontozták ..... A kutya szervezetéből 3 hónap míg teljesen kiürülnek a hormonok, de ha csak ettől vársz csodát (az a baj, hogy nem tudom milyen viselkedési probléma volt előtte) az nem jó. A neveléstől is sok függ.
2013. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
El kezdett agresszíven viselkedni a kan kutyákkal meg minden szukára rámászott..úgy tudom ettől lenyugszanak..köszi a választ:)
2013. ápr. 28. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet (nem biztos), hogy lesz némi javulás, de a műtét nem helyettesíti a nevelést. A probléma gyökere továbbra is megmarad.
2013. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt a kutya, mikor ivartalanítva lett. Egyébként a dominanciáján nem változtat. Tapasztalatból mondom: a mi kutyánk is ugyanúgy menne neki minden más domináns kannak.
2013. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kanokkal szemben ugyanolyan agresszív marad, a szukák iránti érdeklődése nyilvánvalóan csökken.
2013. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most lett 1 évesen ivrtalanítva...azért reménykedem h legalább egy picit lenyugszik
2013. ápr. 29. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy leheletnyit fog enyhülni, de nem hiszem. Ez dominancia kérdése, ami a golyók hiányában sem szokott mérséklődni. Nagyon ritka.
2013. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!