Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labradornak mekkora (...

Blani4 kérdése:

Egy labradornak mekkora ( hány méter magas ) legyen a kerítés ahová elkerítjük, hogy ne tudja átugrani?

Figyelt kérdés

#kutya #labrador #kennel #labradornak kerítés
2013. júl. 24. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az vagy te sötét. na jól van jó éjszakát.


máskor meg inkább PONTOSAN ÍRJ LE MINDENT. és akkor senki sem fog beléd kötni...

sötét. (már bocs)

2013. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Te vagy a sötét , hogy rögtön rosszra gondolsz és ráadásul nem is azt írtam hogy rács kéne hanem kerítést , te észlény xddd..........
2013. júl. 31. 09:19
 13/16 Mucika1997 ***** válasza:

Nem értem mért kell egyből arra gondolni, hogy belesz zárva. Nekem is van labradorom és kenelje is van, de csak akkor zárjuk be pl. kocsival kitolatunk, mert nagyon szökős.

Esetleg, ha bográcsolunk nyáron, hogy ne száljon össze-vissza a szőre.

Amúgy mindig szabadon van.

2013. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

SOHA ne keríts be 1 kutyát se! A Labrador nagytestű kutya, így kell neki a mozgás. Hiába viszed el sétálni napi 2x, akkor se lesz jó neki és ebbe valószínűleg belehal majd. De ha mondjuk egy 4m x 4m-es hely lesz neki az még türhető....

De hogy válaszoljak a kérdésedre 2m bőven elég.

2013. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
38négyzetméternyi helyen van , szóval szerintem nem fog belehalni. Még ha kevesebben is lenne akkor se halna meg . És még emellet a 38 négyzetméternyi hely mellett még napi 2x fél -fél órát sétáltatni is fogjuk . Szerintem nem lesz baja..........
2013. aug. 6. 10:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, szerintem.....
2013. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!