Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket kell tudni a Német-juhás...

Miket kell tudni a Német-juhász kutyákról?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy örökbe fogadok egy kan német-juhász kiskutyát.
2013. júl. 24. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

4lábú

sok szőr

iq

2013. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Német.
2013. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm..Szóval német.Nem azért mondom, mert nem szeretem a Németeket, de lehet, hogy inkább átgondolom xDDD
2013. júl. 24. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Jah, német. Miből találtátok ki?!


A német juhászkutya az egyik legértelmesebb, legszolgálatkészebb, leghűségesebb és legkönnyebben tanítható fajta. Mindezekkel párhuzamosan persze nagyon igényli a gazdája közelségét. Természetesen sokat kell vele foglalkozni ahhoz, hogy megtanítsd a vezényszavakra, de ezt majd elmagyarázzák neked, mert nagyon hosszú lenne leírni.


Sajnos, ennél a fajtánál gyakrabban előfordulnak bizonyos betegségek, pl.: csípődiszplázia. Ezek miatt ennél a kutyánál tényleg nagyon oda kell figyelni hogy honnan, melyik tenyésztőtől hozod. Ha menhelyről van, ott meg bizonyára alaposan átvizsgálta egy állatorvos.


A lényeg annyi, hogy kezdő kutyának tényleg nagyon jó, mert rendkívül okos, de hogy ezt előhozd napi szinten legalább 1 órát foglalkozni kell vele.

Nekem kettő is volt már eddig, és imádtam őket. :) Gyönyörű állatok, és igazi társak! Ha meg tudod neki adni azt, amire szüksége van, csak ajánlani tudom! :)

2013. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes tudni, hogy a neve leírva nem "Német-juhász kutya", hanem német juhászkutya.
2013. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Legfőbb jellemzői:

-Német

-Juhász

-Kutya

-Okos

2013. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia nekem is volt egy német juhászom 14 évig élt nagyon okos és hűséges volt szófogadó pedig én még 3 éves voltam amikor megszületett szüleim nem igen tanították de ha szóltunk neki hogy helyére vagy fekszik vagy gyere megértette most egy vizslánk.Ja és ha örökbe fogadsz akkor mimnél kisebb kutya legyen hogy tudd tanítani és megszokjon titeket.Remélem segítettem ha kérdésed van irj
2013. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!