Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak él van kopva a...

A kutyámnak él van kopva a talpa mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 06:53
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Ezt hogy érted? Talán küldj képet róla...
2013. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi az elért kérdésért csak telórol írtam.

Nah szóval úgy értendő hogy a kis mancs ujj párnáiról le van kopva a fekete rész és ez mind a 4 lábán így van.

Sajnos a kép nem adja úgy vissza a dolgot de a lényeg látszódik.

[link]

2013. júl. 25. 11:55
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Próbáld Betadine-al, és körömvirág krémmel. EZ valamilyen irritációnak tűnik, de ha nem javul pár nap alatt, irány az orvos
2013. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyámé is kb ilyen, mert a menhelyen hát... taposnia kellett mindenben szegénynek. Amikor vittük oltani, akkor rákérdeztem erre anno, de azt mondták, hogy semmi gond. Ez már úgy marad, de nem fáj neki, nem lesz gondja belőle.

Viszont én úgy tudom, hogy a tappancsukat nem szabad kenni semmivel. Mert az ott bőr rész ami szellőzik azért, ha bekened, akkor viszont nem tud szellőzni. Nem biztos hogy pontosan így van, de valami ilyesmi az oka.

2013. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!