Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha a kutyámnak...

Mi a teendő ha a kutyámnak hirtelen letörik, vagy beszakad a farkaskarma? (LENT)

Figyelt kérdés
Most nem történt ilyen, de mindenhol hallom, hogy játék vagy egyéb közben megtörténik ez a kis baleset, és csak kíváncsi lennék hogy ilyenkor hirtelen mi a teendő, ne álljak ott tétlenül... azt hallottam ez nagyon szokott vérezni. Szóval előre is köszönöm a segítségeteket!
2011. ápr. 18. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem törik az olyan könnyen..de ha még is akkor ha a vérzés elállt lefertőtleníted neki, esetleg egy dokinak megmutatod ha nagyon csúnya...
2011. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Múltkor jön be az én pici nyuszikám és néztük, hogy olyan furin viselkedik... Dőlöngél, meg remeg és olyan lassan ment nagyon és furi... És feljött az ágyra és akkor láttuk, hogy véres a lepedő... Rohanás állatorvoshoz, aki adott neki egy érzéstelenítő/fertőtlenítő szurit, fogott egy fogót és tövestől kirántotta. 2 perc, 5000 ft! :D
2011. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, vinném rögtön orvoshoz, csak az nem meg olyan gyorsan, mert nem két utcával lejeb van, és hogy rögtön mit kell csinálnom, esetleg bekötözni, stb.
2011. ápr. 19. 18:56
 4/5 anonim válasza:
Itt sem 2 utcára van. De szerintem akkor semmit, mi sem csináltunk semmit. A végén még leharapja a kezed! :D Amilyen gyorsan csak tudod vidd. Annyi elég lesz.
2011. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És nem kell lefertőtleníteni vagy valami?
2011. ápr. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!