Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg kene ijednem?

Meg kene ijednem?

Figyelt kérdés
A kutyam minden este kakilt setanal... Az utobbi idobe viszont eleg keveske jott neki es nagyon kemeny volt. Tegnap nem is kakilt. Mivel kint kutya es oriasi a kert igy nem tudom, hogy itthon kakalt-e?! Most adtam neki tejet. Mi lehet a baja?
2013. júl. 25. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
a tej nem kutyának való. ha a kaksi kemény volt és szinte porzott olyan száraz akkor a túl sok csont szokott a hibás lenni. változtatni kell az étrenden.
2013. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok ismerosom ad tejet a kutyanak es semmi baja nincs tole. Nekem meg ez az elso alkalom, mivel az nagy mennyisegbe hasmenest okoz. De azert koszonom a valaszt!:)
2013. júl. 25. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a sok ismerős is rosszul csinálja :) Egy idő után kicsinálja a kutya belét a tej és akkor a sok ismerős sokat járhat állatorvoshoz :))
2013. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Off, de az én kutyám 12 éves, és minden nap iszik a kakaómból. Tej és nesquick kakaópor... Minden évben elviszem egy alapos kivizsgálásra, ultrahang, és vérvétel alapján makk egészséges, a fogai sem rosszak. Nem kell ezt eltúlozni, a tej nem méreg, max hasmenést kap tőle a kutya, amelyik nem bírja. De annak nyilván nem kell adni.


Kérdező, inkább joghurtot adj neki, az is felhigitja a székletet. Milyen tápot eszik? És kap e csontot?

2013. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Te meg adj hálát az Istennek,mert ez a 12 év a mázlinak köszönhető,önmagában a kakaó mérgező a kutyára,illetve egy bizonyos összetevője,ami a csokoládéban is megtalálható.A tej általánosságban kicsinálja a belét a kutyának,főleg ha eddigi élete során nem is kapott.


Az,hogy Te meg a kutyád a 100-ból 1 kivétel vagytok,még nem jelenti,hogy a tej és a kakaó megfelelő a kutya számára.


Kedves Kérdező!

Nyilván nem lesz baja,attól,hogy most kapott egy kis tejet.Elvileg meghajtja,viszont ha valami komolyabb problémája van,akkor lehet,hogy inkább árt a dolognak.

Ha ezután sem változik a széklet normálisra,én elvinném a helyedben egy dokihoz.Lehet,hogy megevett vmit,amitől szorulása van,vagy vmi geb..szt csinált a beleiben.

Máskor a natúr joghurt valóban jobb választás :)

2013. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!