Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg kéne ijednem vagy normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne ijednem vagy normális?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt, nem élünk együtt de minden nap együtt alszunk. Általában késő délután találkozunk (elég fáradtan az egész napos suli/teendők után), alszunk és kora reggel irány ismét a jól ismert rutin. Mostanában hétvégén sincs több idő egymásra, mert közeledik a vizsgaidőszak és tanulni kell.

A problémám: Ma előbb végeztem, mint reméltem és Ő is már 1 körül otthon volt. Írtam neki, hogy átmegyek és nagyon örültem, hogy egy egész közös délutánnak nézhetünk elébe. De erre azt válaszolta, hogy egyedül szeretne lenni, majd az eredeti megbeszélés szerint Ő átjön este. Nem értem! Annyira nem vagyunk sokat együtt, néha jobb napokon több órát, de általában 2-3 órát alvás előtt, amikor eszünk, filmezünk stb (nem töltjük értékesen az időt). Én nem érzem úgy, hogy annyit vagyunk együtt, hogy egyedüllétre lenne szükségem, és meglep, hogy Ő igen. Talán én tehetek róla? Vagy ez a huszonéves pasiknál normális?

Köszönöm a türelmet és előre köszi a válaszokat!



2012. nov. 29. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy van-e valami baj, plusz figyeld a viselkedését, mikor együtt vagytok. Lehet nyomasztja valami, nem feltétlenül a kapcsolattal van gond, de szerintem nyugodtan kérdezd meg. Ennyiből még nem gondolnám biztosan, hogy bármi baj van. Egyébként mindenkinél előfordul, hogy pár órát szeretne egyedül lenni néha.
2012. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az is lehet,hogy csak rossz napja volt,és szüksége volt egy kis nyugira.
2012. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!