Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kutyának hány kilós...

Bolognese kutyának hány kilós táp kell egy hónapra? 5 és fél hónapos.

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én 5 kilós kutyámnak 3 kilós fél évre elég :) mondjuk vacsira nem száraztápot kap, azt csak reggelire adok neki.
2013. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen tápot adsz neki? (mert mindegyikből más kell)


Mi Pro Plannal ettettünk régen (havanese-t) ,hogy kölyök korban mennyi fogyott arra nem emlékszem,de kilehet számolni . 1 éves kora utána pedig havi 2,5 kg fogyott el és a mi kutyánk 5 kg körüli

2013. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nincs nálunk.Purina tápot nézegettem neten. Még a környéken is szétnézek milyeneket árulnak. Gagyit nem veszek.
2013. júl. 26. 08:05
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

gagyit ne is :D


Acana,Pro Plan,Taste of the wild,Orijen,Brit care ezek nagyon jók :) és ezekből nem kell sok így sokáig elég lesz ;)

Viszont fontos,hogy fokozatosan álljatok át az új tápra szóval amit előző helyen kapott olyan vegyetek ti is még ha az netán rossz minőségű is.A hirtelen tápváltástól bélgyulladása is lehet!Ismerősöm több kutyájával eljátszotta nem tudom az elsőből mért nem tanult na mind1.Szóval fontos a fokozatos átállás!


Aztán meglátod 1-2 hónap eltetltével,hogy jó e a táp vagy sem. Ha nem jó akkor szintén váltani kell fokozatosan!

2013. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pro plant nézegettem. Royal canin -t kap jelenleg. De azt olvastam hogy a túl spéci táp se jó és a közép utat kell magtalálni.
2013. júl. 26. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


amiket írtam tápok azok jók!


a Royal,Eukanuba,Hills ezek nem olyan jók,tele vannak gabonával!

2013. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!