Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kezdő kutyát ajánlotok?

Milyen kezdő kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szerenék egy kutyát,de ezzel ráérek,mert nem tarthatok még.Később viszont igen.Én egy olyan kutyára gondoltam ami viszonylag gyorsan tanul,és nem kell olyan nagy szakértelem mint pl.a dobermann hoz.Aki szeret mozogni de viszont nem annyira időigényes.Mondjuk 1 óra játék naponta,vagy mozgás.Nem kell a ráncokat tisztítani mint pl.mopsz.A helyesírási hibákért bocsi,telefonról vagyok.Ha esetleg kell még valami infó akkor szóljatok!

2013. júl. 25. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Németjuhász. Ajánlom ezt a tenyésztőt: Dona Von Berger.

Tőle vettünk kutyát, hát ennél jobb nem is lehetne. Olyan nyugost ,hogy még a tej is megaludna a szájában. Na jó nem. :-D Most vittük el a kutyánkat amit tőlük vettünk dp- szűrésre és mentes lett. Nagyon okos , és gyönyörű. Ilyen kutyát aligha lehet elrontani.

2013. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átlagos menhelyi kutya. Komolyan, ha nincsenek konkrét elvárásaid, bemész, megmondod, hogy szeretnél egy középkategóriás kutyát, ami nem nyugdíjas, de nem is ugrál a fejeden egész nap, és boldog leszel vele.
2013. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Hajdúszoboszlón menhely?
2013. júl. 25. 23:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja van.
2013. júl. 25. 23:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Kertesházban lakok.
2013. júl. 26. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a menhelyes kutyust ajánlom. Sokkal hálásabbak, ezért sokkal jobban a kedvedben fog járni. Garantálom, hogy egy menhelyes kutyában nem fogsz csalódni.... :)
2013. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké!Köszi.A menhelyi képeket néztem és vannak fajtatiszta kutyák is.
2013. júl. 26. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Menhely,vagy gyepmesteri telep.Hajdúszoboszlón imserek egy gyepit.
2013. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is.Unoka tesómék onnan hoztak egy fajtatiszta yorkshire terriert.
2013. júl. 27. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!