Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fájdalmas a chip beültetés a...

Fájdalmas a chip beültetés a kutyáknak?

Figyelt kérdés
Ma jön hozzánk az állatorvos, hogy chipet rakjon a kutyámba (keverék kb. 3-4 kiló) és nagyon, de nagyon tartok attól, hogy fájni fog neki, mert nagyon nagy tűvel adják be nekik.A ti kutyátoknak fájt, amikor beadták?
2013. júl. 26. 08:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, az enyém nagyobb, de fájt neki és bepiszkított. Másnap már nem fájlalta a helyét. Pedig az oltást meg sem érzi.

Viszont ismerősömék kutyája fel sem vette.

2013. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem két nagyobb(25 kilós)kutyám van,meg sem érezték,pedig már nagyon húzódtak hátra,mikor a doki a tűvel közelített :D De egy hangjuk nem volt,szerintem nem is éreztek semmit.Barátnőm kiskutyája is kapott,ő viszont nem csak kölyök,de egy nagyon kistestű,csontsovány,beteg,menhelyi kiskutya is volt,neki valószínűleg fájhatott,mert jóformán nem volt hová adni és fel is visított"akkorát,hogy zengett bele a rendelő.A te kutyád,ha jó húsban van és egészséges,szerintem meg sem érzi majd,maximum egy kicsi kellemetlenséget,de annyit bőven elviselnek.
2013. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És, ha berakták neki a chipet akkor az a terület nem fáj neki, ha pl. megsimogatom vagy bármi?
2013. júl. 28. 12:24
 14/15 anonim ***** válasza:
nem fáj, legalább is az enyém nem mutatta jelét, viszont egy kis pukli lehet ott pár hétig
2013. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. júl. 28. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!