Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neostomosan, egy ampullához...

Neostomosan, egy ampullához (5ml) kell 1 liter víz, vagy 1ml-hez kell 1 liter?

Figyelt kérdés

Működik úgy, hogy mondjuk egy héten 2x alaposan átspriccelem a kutyát, hogy mindenhol nedves legyen? Vízzel keverve mennyi ideig áll el, mennyi ideig hatásos a spricniben? Szóval ha én úgy használom, hogy vízzel keverem, majd beletöltöm a spriccelőbe, egy héten 2x átfújom vele a kutyát, és addig tárolom, míg el nem fogy, az jó? Nem kiegészítőként szeretném használni, hanem csak ezt, önmagában.

Működne?



2013. júl. 26. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
1 ampullához 1 liter víz kell. Sötét helyen tartva tárolható kb 4 hónapig. Bolha ellen jó az elképzelésed, de nállam kullancsokra nem volt jó.
2013. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:
Egy liter/ampulla. Nem tudom mekkora kutyád van és milyen hosszú a szőre, de szerintem spriccelni nem lesz elég, mert át kell, hogy ázzon a kutya szőre, mindenhol, különben megússzák a bolhák vagy olyan részre menekülnek, ahol száraz maradt. Azt nem tudom, hogy a rendszeres használatának van-e valami hátránya, én mindenképpen spot-ont használnék.
2013. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Border collie, közepes hosszúságú szőre van. Úgy akartam spriccelni, hogy mindenhol olyan legyen, nem csak a felületére, hanem a szőre közé. De így meg ha tényleg alaposan átspriccelném, akkor valószínüleg az az 1 liter elmenne úgyis.

A másik amit néztem az a Sabunol spot on csepp, árban kb. ugyanúgy jönnék ki, mint a neostomosan, ez a csepp hatóanyagban ugyan az, mint az advantix. Akkor ez jobb választás lenne?

2013. júl. 26. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ami nállam még bevált az exspot.
2013. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!