Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam be a kutyám...

Hogyan szoktassam be a kutyám a kutyaházba? (bővebben)

Figyelt kérdés
4 hónapos vizsla, 1 hónapja van nállam,de nem alszik a házában.Ha oda megyek vele belefekszik, el is alszil ha fáradt, de ahogy felkel kijön,felfekszik a teraszra ès ott alszik tovább. nem zavar,csak èjjel mègiscsak jobb lenne neki mint a hideg kövön. próbáltam már sok mindent, áthelyeztük a házat közel a bejárathoz, beleteszem neki állandoan az összes játèkát, de kicipeli őket ès kèsz.:D van valami ötletetek?

2013. júl. 26. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van esze a kutyádnak. Ebben a melegben jól esik neki a hideg kövön, hűsöl legalább éjszaka, ha nappal felforrósodik. A kutyaház majd ősszel és télen fog nagy szolgálatot tenni. Ismertesd meg vele, hogy tudja hol van, és majd ha szükségét érzi, bele fog menni. Nyugi!!
2013. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól mondja az első válaszadó. A kutyáknak általában eszük ágában sincs tavasztól-őszig a kutyaólban tartózkodni. Az enyémek is kint alszanak a hideg járdán, vagy a füvön ilyenkor. Télen viszont majd meglátod, hogy ki se akar jönni, ha jó meleg az ól. :-)
2013. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:))) most kicsit megnyugodtam köszönöm!:)) csak èn meg aggódtam hogy szegèny kint fázik èjszaka,de akkor örülök ha ìgy van ahogy ìrtátok:))
2013. júl. 26. 21:42
 4/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Dehogy fázik :D :D :D

Ha ennyire aggódsz érte, akkor majd ősztől tavaszig tartsd a lakásban ;) Arra tényleg szüksége lenne majd!

Most meleg van, az én kutyám is csak hajnalban szokott néha a házában feküdni, de 99%-ban homokban, füvön és betonon hűsöl

2013. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne most aggódj, inkább télen, ha azt tervezed, h kint tartod!

Most teljesen normális, h hűsölne szegény!

2013. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tèlen nem lesz kinnt, maximum nappal,de èjjel a garázsban lesz, vagyis a házunk alsószintje annak van kialakìtva,tehát ott meleg lesz ès nem fog fázni:)) szüleim sajnos nem nagyon hajlanak rá hogy a lakásba felengedjük:( (de azèrt ha nincsenek otthon mindig beengedem haha:D:D:) )
2013. júl. 26. 22:15
 7/7 anonim válasza:

Hali!

Az én kutyám se akart bemenni az ólba. Nekünk hátul van megkötve (de csak éjjel, mert elöl ugatna a kerítésnél ha megy arra valaki. a kistesóm ablaka az utcára néz és nem tud aludni a kutyától, ezért hátul van, ott ugat negem meg nem zavar ) Egyik nap amikor nagyon esett be ment a ólába. Azóta rendszeresen használja. Én megtanítottam neki a helyedre parancsot, hogy mégtöbbet legyen az ólban és megszokja. Ha a tekutyád nem akar bemenni, az azért van, mert melege van és inkább a hideg kövön fekszik. Én ki vettem a pokrócot az ól aljából és így majdnem ugyanolyan hideg mint a talaj. Szerintem, majd ha esik akkkor be fog menni. Meg amikor hidegebb van.

2013. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!