Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyusom és még...

Van egy kutyusom és még mindig nem áll a füle! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van két 1 éves Angol Bullterrier kutyusunk egy lány és egy fiú és a fiúnak még mindig nem áll a füle!!!A lánynak már kiskora óta áll a füle vele nincs is baj!!! De a fiúnak is néha néha álldogál de nem sokáig este meg lese lehet neki nyomnyi !!!Nem értem hogy mitől van!!!
2013. júl. 26. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindnek áll és ha este áll akkor fülel h pl: megy valaki az utcán ilyenek
2013. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

úristen mennyi felkiáltójel. én meg azt nem értem miért nem a tenyésztővel beszélitek ezt meg?


esetleg nem is tenyésztőtől van? akkor sajnos sanszos hogy keverék. így meg sokat nincs mit agyalni a témán. egy bullterrier-nek a feje után a nagy álló radar fülei a jellegzetessége. életemben nem láttam még lógó füllel (leszámítva a pici kölyköket), elképzelni se tudom milyen lehet, hogy nézhet ki.

2013. júl. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis kálcium erősítést beszélj meg az orvosoddal.
2013. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves kor után már nem hiszem, hogy fel fog állni. Lehet, hogy a kutyádnak egyszerűen hibás a fültartása, vagy nem fajtatiszta.
2013. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor áll a füle ha alszik! Meg napközben néha néha !!! Fajtiszta minden papírja meg van!!! Kálciumot is kap de lehet akkor választani kellene valami mást! Képet hogy tudok felrakni?
2013. júl. 29. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:

de a tenyésztő mit mond erre?


[link]


ide tudsz feltölteni képet

2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!