Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büdös a kutyusom, de nem...

Büdös a kutyusom, de nem tudom megfürdetni mivel kinti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szoktam fürdetni de mivel kint van az udvaron egész nap, ezért félek hogy megfázna. de van hogy behozom a szobámba és akkor érzem hogy emnnyire büdi.
2009. okt. 23. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha, be szoktad vinni a szobádba, akkor, miért nem lehet megvárni azt az időt a szobádban amíg megszárad a fürdetés után????
2009. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha amúgyis beviszed néha a szobádba,akkor mi a probléma?Fürdesd meg majd írány a szoba addig amíg megnem szárad!

Legvégső esetben a szag ellen hatásos a szárazsampon vagy a kutya törlő is.De ezek nem helyettesítik a fürdést.

2009. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan megfürdetheted.Jó szárazra törlöd és hajszárítóval is száríthatod ha eltűri.Nem fog megfázni ha bennhagyod 3-4 órára vagy egy éjszakára.Nem fog bepisilni ha ettől tartasz.A kutyák tiszta állatok és nem végzik el a dolgukat ott ahol alszanak.Mi is volt,hogy beengedtük a német juhászunkat éjszakára mert nagyon hideg volt télen és soha nem csinált be.Pedig nem szobatiszta!Fürdesd meg este és reggel engedd ki.Akkor tuti megszárad és nem fog megfázni!
2009. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát jó, akkor megfürdetem majd ha ráérek, köszi hogy irtatok
2009. okt. 23. 10:00
 5/14 anonim ***** válasza:
figyelj, manapság bemész egy állatos boltba és ott vannak samponok. keress neki SZÁRAZAT. akkor nem kell megfürdetni nem fázik meg és jó illata is lesz. :)
2009. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jéééh az ember kérdez valamit és hülyének nézik mert nemtudja, ez az oldal is egy trágyadomb...
2009. okt. 23. 12:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj kérdést feltenned, ha, így érzed!!!!
2009. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Iszonyat zseniális válaszok érkeztek. Úgy látom tényleg csak a kérdező a normális.

Az senkinek nem jutott eszébe, hogy nem a száradási idővel van probléma?? Lemossa a kutya bőréről azt a faggyúréteget ami védi a hidegtől. Ősszel, télen kutyát fürdetni tilos!

A szárazsampon szinte semmit nem ér, nőknek teljesen jó hogy a hajmosás idejét kitoldja 1 nappal de kutyáknak bőrének nem jó ha 3 hónapig rajta van, míg meg lehet fürdeni. Az illatosított verzió alapból sz@r.

Én azt javaslom vidd be a házba és nedves, enyhén parfümös ronggyal törölgesd át a szőrét majd jól fésüld át gumikefével. Csillogó lesz és illatos. Legalább is nálam bevált ez a módszer, rövid szőrű kutyám van.

2009. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát a parfüm is egy zseniális megoldás...
2009. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És a kutya törlőkendő miért nem jo?Az is nedves és illatosított mint a te nedves parfümös rongyod!Nem értem...
2009. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!