Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik hatásos szer bolha ellen?

Létezik hatásos szer bolha ellen?

Figyelt kérdés
A kicsi kutyusunk egész nyáron szenved a bolháktól. Nagyon szeret odakinnt lenni, és hát összeszedi. Nagyon nagyon szenved tőle, pedig gyakran fürdetjük őt, de nem használ se a samponja, se a por, se semmi sem. Léci irjatok valamit, ami bevállt már. Köszi!!
2009. aug. 7. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Frontline csepegtető nekünk bevált. Az nem csak irtja, hanem 5-6 hétig távol is tartja tőle a bolhákat.
2009. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Frontline spo-on. Még soha nem volt se a kutyáimban, se a macskáimban bolha.
2009. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kiltix nyakörv nekem bevált. 7 hónapos védelem és eddig semmi nemvolt benne bár nyáron 3-4 havonta érdemes csarélni.
2009. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia!Az én kutyám is tavasszal meg nyár elején mindig tele szokott lenni bolhákkal, és eddig mindig az állatorvoshoz kellett vinni bolhairtásra, de kipróbáltuk a Frontline-t, és nagyon jó!Tavasszal csppentettük be először, azóta sincs bolha a kutyuban!Tényleg ajánlom, mert megéri az árát.
2009. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Ki fogom próbálni mindenképp. Még az árát ha megírná valaki, azt megköszönném. Jah, és egyáltalán hol lehet kapni ilyet?? Köszi!!
2009. aug. 7. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutya súlyától függ, olyan 6-9 ezer Ft 3 ampulla, ami 6 hónapra ad védelmet.
2009. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az állatorvosnál tudsz venni,vagy kutyapatikába. Én interneten szoktam venni vateráról.
2009. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sok szer van , nekünk a legjobban a : PRAC -TIC nevű spot on ( rácsepegtetős )vált be

csak állatorvosnál kapható,vagy kutyapatikában,mert vényköteles ,azaz nem szabadforgalmú szer !

cc: 1 500.-ft / 4-5 hét / 1 ampulla / 5-10 ky-os kutya .

2 kg alatti kutyákra nem jó!

bolhára,kullancsra,légyre, szúnyogra halálos :)

és véd a bolhapete által okozott allergiától is.

javaslom : a kutyátokat NE FÜRDESSÉTEK OLYAN SŰRŰN !!

nem tesz jót a kutyának !!!!!!!!!!!

2009. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!