Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet ilyen hülye apám?

Hogyan lehet ilyen hülye apám?

Figyelt kérdés
Életében nem költött a kutyákra. Nem kapta meg az idei oltást, se a chipet. Tápot is csak muszájból vesz. Ma vett tápot a teszkóban', a márkája: Vahur. Megkérdeztem tőle, hogy olcsóbb nem volt? Erre meg azt mondta hogy vegyem meg a saját pénzemből. Ami azért érdekes mert nem kapok semmi pénzt. Most mit csináljak vele?
2013. júl. 27. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
A vahurnál ráköptem a kávét az ablakra,köszi
2013. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
87%
Nem biztos, hogy azért nem költ, mert nem akar. Lehet, hogy nem tud, és azért ilyen, hogy ne tudd, mennyire rosszul állnak pénzügyileg. Persze ez nem biztos. Ja, és azt hittem elsőre hogy azért az álltaok kategóriába írod, mert annyira hülye az apád :D
2013. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

A mi kutyánk is az olcsó tápon él, majd' szétrobban az egészségtől, semmi baja. Brunos azt hiszem.

Egész egyszerű az oka: csak ezt eszi meg, semmi más nem ízlik neki. Ezt viszont tömi kétpofára.

2013. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Megjöttek a Trollok! :D Meg azt nem írtam, hogy olyan hülye, hogy vesz egy betonkeverőt 60 ezer forintért, mert le akarta betonozni a járdát a kapu előtt, azóta nem használta. Egy hónapja kölcsönadta az egyik barátjának, aki sikeresen eltörte. Vett egy szódagépet 12 ezer forintért, egyszer használta, azóta nem. Vett egy kapagépet, egyszer használta kb 6 m2-en. Nem vagyunk gazdagok, örülünk ha kihúzzuk hónap végéig. De minden hónapban ad 10-20 ezer forintot a bátyámnak, aki 20 éves. Szóval nem igazán tud költekezni.
2013. júl. 27. 21:01
 5/22 A kérdező kommentje:
A miénk meg az ilyen vahur, morzsi, meg ilyen tápokat nem esznek meg. Akárhogy próbáltam, az elvevős módszerrel, de nem sikerült.
2013. júl. 27. 21:03
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Apád tényleg hülye, de nem hiszem hogy tudnál vele mit kezdeni...

Ha a kutya egyébként egészséges, lemozgatod, legalább Te foglalkozol vele, akkor nem lenne olyan nagy gond, de oltatlan kutyát nem vihetsz más ebek közé. Ha le se szarjátok szerencsétlent, és a legnagyobb gond a kutyatáp minősége, akkor keressetek neki más gazdit. A kutya csak nyűg számotokra, én ebből csak ezt tudtam leszűrni...

2013. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nekem kell a kövér kutyát Brunossal etetnem mivel nem fizetek apámnak lakbért.
2013. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én imádom a kutyámat! Minden nap lemozgatom, engedelmes, elfogadott falkavezérként. Nekem mindenem a kutya. Különben az oltást apámnak kéne fizetnie, mert nekem nincs pénzem. Én is magyarázom neki, de hülye hozzá.
2013. júl. 27. 21:32
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát Apu érdekes.Próbálj valami melót keresni,amivel összegyűjtöd az oltás,chip,jobb kaja összegét.Féregteleníteni is kellene,mert az az emberre is veszélyes.
2013. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Apád nem hülye, hanem szimplán neki ennyit ér a kutya. nem ő az egyetlen ilyen ember.Az oltás és a chip hiányából azért pár éven belül gondja lehet, mert minden önkormányzat eljut odáig, hogy létszámba vegye a kutyákat.
2013. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!