Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek apám hülye felfogá...

Mit kezdjek apám hülye felfogásával?

Figyelt kérdés

Olyan maradi mintha az ókorból jött volna...

Pl megvan róla győződve, hogy az egész divat egy nagy marhaság, semmi értelme. Vegyen mindenki egy gumicsizmát és nem kellenek ezek a "sok drága szar"

Nadrágból, pulcsiból elég egy, az sem érdekel, hogy néz ki, csak legyen meleg.

A telefonbeszélgetéseket le kellene korlátozni 3 percekre mert "mégis mi a szart lehet többet beszélni 3 percnél, semmi értelme sincsen"

ha 3ezerért veszek gatyát akkor már felháborító, miért nem hordom itthon azt a 10 éveset amibe kétszer beleférek vagy szét van szakadva, ugyanis "nem divatbemutatóra mész"

Teljesen kiborít. Rám akarja erőltetni a begyöpösödött gondolkodásmódját és állandóan ezt hajkurássza, le se szarja a másik véleményét.


2011. okt. 23. 11:35
1 2
 1/15 bánomisén ***** válasza:
76%
Hány éves vagy és fiú vagy lány? Könnyebb lenne válaszolni, ha tudná az ember a korodat és a nemedet.
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
szegény
2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Gondolom anyagilag nem vagytok a toppon...És/vagy valami mélyebb gyerekkori-felnőttkori traumájából kialakult benne

ez a nemtörődömség,és enyhe gonoszság...

2011. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

a telefonbeszélgetéssel kapcsolatos véleményével egyetértek :)

(ha valaki nem tudja elmondani két percben a mondandóját, az más szörnyűségre is képes...)

2011. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 20 éves

Vannak barátnőim akikkel ingyen beszélek, mert olyan csomagom van, és van hogy 1-2-3 hetente felhívjuk egymást, hogy miujság, hogy megy a suli, miket kell csinálnod, találtál e diákmelót stb

ezt mégis hogy a jóistenbe lehet 2 percben megbeszélni???

2011. okt. 23. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk én sem vagyok valami nagy divatőrűlt, és mégis ízléses ruháim vannak.
2011. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
64%

én faterom is ilyen basszus.. csak enyém nem a ruhákkal.

kapok egy sz@ros egyest leordítja a fejemet és nem gépezhetek.

kapok egy beirást 1 hónapig nem gépezhetek.

mindenért ordibál....:(

2011. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bánomisén ***** válasza:

Ezek szerint dolgozol suli mellett, tehát nem teljes egészében ő tart el.

Szerintem, ha veszel magadnak valamit, ne mutasd meg neki. Szerencsére itt a tél, kabát alatt nem látszik, ha új cucc van rajtad.


Amíg nem tudsz anyagilag teljesen a saját lábadra állni, addig apukádra vagy utalva abból a szempontból, hogy valahol laknod kell, kénytelen vagy elviselni a hóbortjait. Ki tudja, miért alakultak ezek ki benne, de elhiszem, hogy kényelmetlen és bosszantó.


Sajnos nem tudsz vele mit tenni, az apukád korabeli emberek már nagyon nehezen változnak. Próbáld valahogy kicselezni, kikerülni ezekben a dolgokban. Sz@r dolog a titkolózás, de amíg nem tudsz önállósodni, attól tartok, kénytelen leszel rá.

2011. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Az én apám pontosan ilyen volt amikor én tinilány voltam.

Képtelen volt változni,így kénytelen voltam csalni egy kicsit.

PL: Sosem vett nekem márkás farmert(akkor a márka a RITT vagy Casucci farmer volt) de vett helyette trapper farmert amit borzalmasan utáltam a széles szára miatt..De ezt vette mert csak 500 forint volt.Én elvittem a barátnőm anyukájához,hogy a szárát szűkítse be..Így már hordható volt. Vagy a piacon vett inkább több pólót 100 forintonként,mert így olcsó,és minek a minőségű amiből csak egyet tudok venni.A második mosásnál mind úgy nézett ki mintha agyon lett volna hordva..

Bár mobiltelefon akkor még nem létezett,de volt vonalas telefon.Bizony nekem is jött azzal,hogy 3 percnél tovább felesleges dumálni,ha másnap a suliban is lehet..

Így inkább napi szinten találkoztunk délután,és személyesen beszélgettünk órákig.Volt,hogy 10-15-en is összegyűltünk és csak beszélgettünk..

Kedves kérdező.

Apukádat soha nem fogod meggyőzni a drága márkás ruhákról..Ha jó ruhákat akarsz,akkor érd el azt.hogy adja oda neked a pénzt,és te megveszed inkább.Majd gyűjtögesd,és ha összejön a pénz a drága,divatos felsőre vagy nadrágra akkor vedd meg.(A nővérem ezt csinálta)

A telefonálásban igazat adok neki,mert minden telefonálást le lehet rendezni pár perc alatt.Csevegni,pletykálkodni a barátokkal sokkal jobb személyesen.Így legalább kimozdulna a fiatal generáció,és nem a net,és mobil előtt csücsülne egész életében..Hidd el nekem sokkal jobb ha látjátok,kommunikálhattok egymással személyesen..

A

Amikor 18 éves lettem elmentem dolgozni,és onnantól kezdve apám egy szót sem szólt,hogy milyen ruhát veszek magamnak.Erre azt mondta,hogy "te kerested meg rá a pénzt,arra költöd amire akarod"

Csinálhatod ezt is.Menj el dolgozni,és megtudod venni amit szeretnél..

38/N

2011. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:53


Ja igen, a másik. Mi az, hogy főiskola utolsó évében nem 4es 5ös avgyok. Ez felháborító... blablabla

Mikor 60-70-80 %tól adnak ketetst csomóan. Mesés.

Többieknek köszi.

2011. okt. 23. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!