Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdetés helyett valami más...

Fürdetés helyett valami más megoldást a szag ellen?

Figyelt kérdés
Ma megfürdettem a kutyámat baba tüsfürdővel két lábbal beleált a vödörbe viszont másik kettőt nem merte beletenni kapszkodott mondom nem baj úgyis a farka a legkoszosabb amint kivettem a vízből a kertben össze vissza hempergett koszosabb lett mint volt, megint megfürdettem nem teljesen jött le róla a sár viszont elértem ,hogy megint ne hemperegjen a földön. Letettem a párnájára és elkezdte magát nyalogatni ami nem tesz jót mivel baba tüsfürdő volt a vízben. A fürdetést offolom valami más megoldás kéne.
2013. júl. 28. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres fésülés csodákra képes! Esetleg lehet használni száraz sampont, attól kamilla illatú lesz. Fürdetni meg nem baba tusfürdővel kell, hanem kutya samponnal.
2013. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyílván kutya samponnal fürdettem volna ha lett volna itthon, de itt írták ,hogy 1x nem baj ha baba tüsfürdővel van megfürdetve
2013. júl. 28. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:

kérj meg vkit,hogy segítsen tegyétek rá a pórázt mondjuk.


Ismerősömék kutyája se szeret fürdeni évente 1x nyáron megfürdetik jó alaposan


a kerítéshez kikötötte jó rövidre ja meg az ágyékánál is kikötötte ahogy a kozmetikákba szokták így nem nagyon mozgott morbidnak látszik vagy hangzik de nem durva egyáltalán! berakta a kutyát a kádba és kész nem nagyon ellenkezett, utána pedig a lerakott egy törölközött a betonra(árnyékban) és kikötötte fél órára megszáradt és kifésülte.


a fürdetést nem helyetesíti semmi évi 1x-2x szerintem betudod vállalni kérj meg vkit,hogy segítsen fürdés után töröld jól meg és kösd ki,hogy vizesen ne hemperegjen a koszban! vagy maradjon a lakásban.


unokatesómék is azt csinálják,kinti kutyájuk van,de bent nem rombol fürdetés után nem engedik ki az udvarra,leraknak egy törölközőt bent és azon alszik a kutya..

2013. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármiben is fürösztöd, le kell róla az utolsó cseppig mosni.Tehát, fürdés után már nem baj, ha nyalogatja magát.

Legközelebb addig ne engedd el, amíg meg nem szárad.

2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyírása ,rendszeres fésülése sokat segít,szellőzik a bundája,bőre.A fürdetésnél nagyon jó minőségű kutya sampont használj.A humán samponok kiszárítják a bőrét.A sampont teljesen,bő ízzel le kell öblígeni,különben irritáljatja.Fürdés után alaposan át kell törölni,mert könnyen bepálik a bőre és csak büdibb lesz
2013. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!