Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Bdodi001 kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A Golden-t vagy a Labrador-t retrievert?

Még annyi, hogy a Golden Retrievert szereti a vizet?



2013. júl. 28. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Labradort, kevesebb a szőr ápolásával a gond és a vízet is jobban szereti mint a golden.
2013. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is labradorom van, válaszd azt. Nincs még egy fajta kutya, ami olyan aranyosan és értelmesen tudna nézni.:)
2013. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Golden!:D Ha az egyes a szőrápolàst hozta del példának akkor én is. A goldenek szőre hosszabb, így kis "gombóckákban" hullik. A labrador rövid szőre pedig össze vissza szálanként hullik.

A goldenek is szeretik a vizet, apportosak és szerintem szebbek a labiknál, bár ők is jópofa kutyák.

Sok eltérés nincs köztük, szinte olyanok mint két tojás. Mind a kettő remek családi kutya, és jó társ válhat belőlük.

2013. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a te dolgod. Írj egy listát az előnyökről és hátrányokról.

Nyilván itt ha valakinek goldija van, akkor azt fogja tanácsolni. Ha labija van, akkor meg azt. :D

2013. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 honappal ezelott en is ezen gondolkodtam, vegul a goldit valasztottam, es egy percig sem bantam meg. A szorevel nem kell sokat foglalkozni (en ket naponta szoktam fesulni, kb 10-15 percbe telik), alig hullik a szore, ami meg hullik az "csomoban" es nem szalankent mint a labrinak, szoval konnyebb utana takaritani. A vizet egyszeruen imadja, szeret apportirozni (szarazfoldon es vizben egyarant), es szerintem ha apolt a szore sokkal latvanyosabb, mint egy labrador. Ez szubjektiv velemeny, nezz videokat, latogass kenneleket (remelem nem szapis kutya lesz) mindket faj ugyanolyan tanulekony, ugyanolyan csaladcentrikus, szoval mindket kutya kituno valasztas.
2013. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!