Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen fekhelyet házilag...

Egy ilyen fekhelyet házilag hogy tudok elkészíteni?

Figyelt kérdés

[link]

A külsõ váz mibõl lehet? Fából lehet ilyet csinálni?


2013. júl. 28. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy lehet fábó, de akkor már nem olyan lesz mint a képen! Pulóverből/pólóból (ami hosszúújjú) tudsz készíteni. a pulcsi "hasába tegyél egy párnát, és a pulcsi allját varrd össze.az ujjat tömd ki, és vidd a pulcsi elejéhez. Varrd üssze a két ujjat, és varrd hozzá a párna széléhez. a nak részét meg tekerd fel, és varrd össze. Remélem érthető, de azért küdök képet :D

[link]

Bár én levágnám pl ezen a képet a pulcsi nyakát, és úgy varrnám meg, szerintem csúnya, hogy így kiáll. Amúgy jobbnál jobb ötleteket találsz, ha beírod google-ba, hogy: How to make dig bed? vagy youtubera. :)

2013. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túl bonyolítani a dolgokat, van egy rossz,használaton kivüli párnád, az is megteszi. A kutyának mindegy mire fekszik, csak gazdik vannak annyira ellszállva, hogy szépnek kell lennie,
2013. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem ugyanilyet vettem 2000 forintért a Jysk-ben. Annyiba az anyagköltség is belekerül, ha magad csinálod, de nagyon jó időtöltés.
2013. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiméred mekkora kell. Kiszabsz két kört a kellő méretben+varrásszélesség. Összevarrod őket és tehetsz közé egy kevés bélést. Aztán készítesz egy csövet. Téglalapból: a kör kerülete+ varrásszélesség a hossza, szélessége attól függően, mekkorára akarod a peremet. Hosszabb felénél összevarrod, nyitva hagyod a két végét, rávarrod a körre. Megtömöd olyan keményre amilyet szeretnél. Aztán összevarrod a nyitott végeket. Ez a képen ovális, de a lényeg ugyan az. Egy ekkora anyagköltsége kb 2000-7000 körül mozog, attól függ, milyen anyagot kapsz, de a határ a csillagos ég.
2013. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!