Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nézi Cesar Milan...

Valaki nézi Cesar Milan műsorát? A csodálatos kutyadokit?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor megtudná nekem mondani,melyik évadban/részben van olyan ahol Cesar a kutya behívását mutatja be?

2013. júl. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nézem, de nem értem a kérdést :-)
2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg kedves első válaszoló, hogy a kérdező egy Caesar Millan rajongó, és a kutyáját behívásra akarja tanítani az ő elvei alapján. Én nem emlékszem rá, hogy bármelyik részében foglalkozott volna ezzel.
2013. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

*Cesar Milan


Se rajongója nem vagyok, és nem is azért kérdeztem,mert a kutyám behívásával lenne gondom.


Első válaszoló: nem értem mit nem értesz a kérdésben :D

Melyik részben volt olyan,hogy a kutyának a behívásával lett volna probléma (tudod mikor elengedik a kutyát és nem tudják aztán magukhoz hívni) Nem tudom máshogy megfogalmazni.

2013. júl. 28. 15:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én se emlékszem,de elég fontos lenne.
2013. júl. 28. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Cesar nemigen mutat semmi tanítással kapcsolatos dolgot, bár a behívást egyébként se nagyon kell tanítani. Amúgy meg a műsoraiban általában pórázon vannak a kutyák az utcán, ezért nem hiszem, hogy ilyen epizódot találsz.
2013. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi volt,hogy a parkban nem tudták elengedni a kutyát,mert ha másik kutyát látott meg akkor nem hallgatott a gazdákra. De már annyira nem eméklesz:/
2013. júl. 28. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán foglalkozik kutyakiképzéssel, nem erről szól a műsor.

Kutyapszichológiával foglalkozik, hogy kiegyensúlyozottá tegye a kutyákat , hogy aztán ha úgy akarják kiképezhető legyen a későbbiekben.

De magát a kiképzést, trükköket, egyéb ilyen dolgot nem tanít a műsorában.


Egyébként sajnos még más témát sem lehet megtalálni, (agresszió, szorongás, pánik, dominancia...stb)

mivel az epizódok része ezt nem tartalmazza, sőt, még a kutya neveket sem, hogy emlékeztessen.

Ráadásul Magyarországon tök másképp vannak az évadok meg az epizódok, mint ahogy valójában leforgatták őket, meg ahogy az Usában leadták.

Így teljes káosz van évadok és epizódok tekintetében.



Arra emlékszem, hogy egy kutyával volt ilyen jellegű probléma is, de ott se trükköket tanított, hanem a kutya-gazda viszonyt alapjaiban változtatta meg.

Több tisztelet, és több bizalom kialakításával, és ennek egy mellékhatásaként lett könnyebben és biztosabban behívható a kutya.


Egyébként C.M. is kutyakiképzőként kezdte, de direkt nem csinál ilyeneket a műsorában, mert a csodálatos kutyadoki sorozat nem erről szól.

2013. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igen van olyan, ezt egyszer én is kérdeztem, hogy miért nem, megtudtam, hogy Amerika azon területén, ahol ő munkálkodott a kutyákat csak nagy, zárt kutyaparkokban lehet elengedni, vagy pórázon vinni (hangsúlyozom, ez arra a területre érvényes, nem egész USA-ra). Egyikhez sem nagyon kell behívás.
2013. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a behívás nem trükk, és nem is tanítás alapú, hanem tekintélyalapú.
2013. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!