Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar hol érinti meg a kutyát?

Cesar hol érinti meg a kutyát?

Figyelt kérdés

Hány ujjal érinti meg a kutyát? Kettővel? Melyik ujjával?


A nyakánál pontosan hova kell célozni az érintést illetve a kutya hátsó részénél hova mérjem az érintést a kizökkentéshez?



2013. jan. 6. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Tökmindegy, az enyémet böködheté ahogy akarja, fel se venné.
2013. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

mind az öt ujját használja, így jelképezi a fogakat tehát a harapást. egyetlen határozott mozdulattal. figyelni kell arra is hogy amikor "becsapódik" a kezed az milyen erővel történik. ha nem reagál nyilván erősebben kell.


a nyakán oldalt szokta megcélozni a kutyát. illetve a vállakat. hátul én még nem láttam hogy alkalmazott volna érintést, esetleg még ritkán, szintén oldalt a puha hasi résznél szokta megcélozni az értetlenebb/érzéketlenebb egyedeket.

2013. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

első


hát bizony én is megnézném mennyire esne le az állad ha látnád hogy mégiscsak meg tudná bökni a kutyádat úgy hogy azt az állat értse.


attól mert neked nem sikerült megfelelően elsajátítani a technikát még nem azt jelenti hogy hatástalan.

példa: én tudom bökögetni a kutyámat, a párom viszont az istennek nem érti meg hogy a becsapódás erején és határozottságon is hangsúly van. nah ő nem tudja böködni a kutyát.


kérdezőnek még annyit ha kistestű a kutya ott már kevesebb ujját használja az érzékenységtől függ van amelyiknél csak a mutató és középső ujját.

2013. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs semmiféle technikája. KAMU!
2013. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha akkora kamu akkor nálam miért hatásos?
2013. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam is hatásos. sokak tényleg képtelenek rá, ezért inkább kijelentik, hogy kamu
2013. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
82%
én sem bökdösöm. megneveltem...
2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Bökdösés és sziszegések nélkül is meg lehet nevelni egy kutyát, valamilyért még eredményesebben is.
2013. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*valamiért
2013. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!