Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi bajuk lett hirtelen a...

Mi bajuk lett hirtelen a kutyammal?

Figyelt kérdés
5 ora korul megyunk a tora furdeni es mondtam anyanak, hogy jajj de jo legalabb viszem a kutyusom is es milyen jo lesz neki ebbe a melegbe. Erre anyam reakcioja: ' biztos, hogy nem fogod berakni a kutyat a kocsiba, mindent osszenyalaz meg budos lesz a kocsi' en meg csak neztem... Ha beteg volt EZZEL A KOCSIVAL vittuk dokihoz, ha mentunk kirandulni sokszor jott velunk. Most szerintetek mi baja lett vele hirtelen? Jol nevelt, okos kutya. Nem szokott hanyni a kocsiba (annyira nem is megyunk messze), vegiguli teljesen nyugodtan az utat. Valakinek valami otlet, hogy hogy vegyem ra oket, hogy elvihessen? Semmikepp nem szeretnem itthon hagyni.
2013. júl. 28. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valószínááleg nem a kocsival van a gond hanem hogy vinni akarod magaddal a fürdéshez és az nem tetszik anyudnak
2013. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ha gondolod add meg anyud telefonszámát, felhívjuk, megkérdezzük tőle és utána itt megírjuk neked a választ.
2013. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

mond azt, hogy akkor te nem mész és akkor megfogja engedni :)

nekem is szereti anyum a kutyust és volt, hogy mondta, hogy kocsiba nem jön velünk mert hullik a szőre majd mondtam h kitakarítom meg minden csak had jöjjön velünk

2013. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha tőle kérdeznéd meg, mitől változott meg a hozzáállása?
2013. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak rossz napja van és eldurrant az agya. Van ilyen. Majd később, mikor látod hogy nyugodtabb, akkor kérdezd meg.
2013. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjak, hogy betegesen kutyab*zi lettem...mert mindenhova viszem magammal. Most miert? Ha elmegyunk kirandulni akkor miert ne erezhetne magat jol velunk o is? Ha elmegyunk furdeni mit zavarja oket, ha velunk jon? Es igen ebbe a rohadt melegbe neha beengedem a szobamba husolni es van, hogy szivesebben setaltatok kutyat, mint, hogy itthon uljek. Csak nemtudom ahhoz mit szolnanak, hogy ha nem foglalkoznek vele! Ezenkivul van eletem, vannak barataim eljarok ide oda, varosba, ritkan bulizni. Nem ertem, hogy miert baj, ha szeretem a kutyam?! Szerintem nem viszem tulzasba..Nem alszok vele egy agyba, nem eszunk egy tanyerbol meg semmi ilyen..egyatalan nincs elkenyeztetve.
2013. júl. 28. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy akkor Ti elsétáltok oda, vagy itthon maradtok.
2013. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én el tudom képzelni hogy valóban azzal van a baja hogy a kutyával koszosabb lesz az autó. mi is rendszeresen visszük mindenféle helyekre. és hiába nem hány, hiába nem rendetlenkedik, lényegesen koszosabb lesz az autó tőle. főleg ahol homokos részen tud a kutya fürdeni is. egy tonna homok kerül be a kocsiba vele a szőréről a mancsáról stb. hiába törlöd át mielőtt a kocsiba engednéd. plusz ahogy liheg a kutya, tényleg mindent összenyálaz maga körül, még akkor is ha fegyelmezetten fekszik és nem rohangál a kocsiba.

nálunk volt hogy a párom begőzölt emiatt. és valljuk be, tényleg igaza van főleg hogy azzal a kocsival jár dolgozni és sokszor a családtagoknak is sofőrködik. jóval mocskosabb lesz a kocsi amiben kutya van. azóta rendszeresebben visszük a kocsit a nagyapjához és kitakarítjuk alaposan addig a kutya elvan a többi kutyával ott. séták után pedig én törölgetem át mindig. így tisztán van tartva a kocsi.


szerintem ha felajánlanád hogy minden ilyen kör után áttakarítod a kocsit, áttörlöd az üléseket, az ablakokat, kporszívózod vagy nagyjából kisöpröd a kocsit, kirázod a "szőnyegeket" (nem tudom hogy hívják azt ami a lábad alatt van) stb stb. biztosan szívesebben vinnék a kutyust bárhova.

2013. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal lehet gondja, hogy : 1. ilyen melegben a nem nyáladzós kutyák szájából is ömlik a nyál, főleg a meleg kocsiban. 2. fürdetés után ázott kutyaszag lesz az egész kocsi. Ha kirándulni mentek akkor ugye nincs ennyire meleg, mert akkor nem mennétek ti sem, meg akkor nem lesz vizes a kutya és az teljesen más helyzet. Szerintem máskor ugyanúgy viheted majd magaddal a kutyát csak most nem akarja.
2013. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudat alatt az bántja, hogy úgy érzi a kutyádat jobban szereted, mint őt. Fejezd ki felé a szeretetedet. Mosogass el szó nélkül, reggel vigyél kávét az ágyába, s máris nem lesz baja a kutyáddal.
2013. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!