Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyából tej jön, az azt...

Ha a kutyából tej jön, az azt jelenti, hogy feltétlenül terhes? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem tudjuk megállapítani: vagy igen, vagy nem...

A kutyáknál is létezik álterhesség, olyankor a tej termelődése is megindul...

2013. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt, de az álvemhesség is komoly dolog!
2013. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A kutya nem terhes hanem vemhes.

Nem feltétlenül VEMHES, lehet hogy csak álvemhes. Vidd el állatorvoshoz és ivartalaníttasd.

2013. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás.
2013. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tejel a kutya, és biztosak vagytok benne, hogy nem fedezték be, akkor álvemhes. Erre nagyon kell vigyázni, ráaádsul ebben a hőségben nagyon könnyen be is gyulladhat az emlője. kezdjétek el borogatni, fogjátok kemény diétára, ne legyen előtte viz, inkább itassátok sűrűbben, de keveset, és nem szabad babusgatni. ha észreveszed, hogy plüssöket, párnákat cipel, és azokkal babázik. el kell mindent pakolni előle.
2013. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló! Igen, tisztába vagyok vele, csak mikor megláttuk, hogy a kutyámból tej jön, kétségbeestem, és gyorsan írtam a kérdést. (Hogy nehogy belém kössenek továbbra, elmondom, hogy azért fordultam ide egyből, mert akkor nem tudtuk megoldani, hogy azonnal szakember lássa… ). Ez az oldal jutott elsőnek eszembe. És tudod mit? Javíts ki, nem bánom én, de legalább, ha ennyire okosak vagyunk, válaszolhattál volna a kérdésre is…


Mikor tüzelt, gondosan ügyeltünk mindenre, csak sajnos, az utcánkban voltak még akkor kóbor kutyák, és régebben előfordult, hogy berágták magukat a kerítésen… Bezárni nem lehet, mert egy örökmozgó, és igazi szenvedés neki. Ezért megijjedtünk, hogy nem-e akár éjszaka vagy "rossz pillanatban" történt baj. Egyébként köszönök minden rendes választ!

Utolsó köszönöm a tanácsokat, igen már megtettünk mindent. Futás, és mozgás, mozgás, mozgás van… A simogatást is megvontuk nagy bánatára :D. A vizet, majdnem 40 fokban nem veszem el előle, nem iszik olyan sokat amúgy se, de azt csak estére vonom meg tőle, ilyen hőségben nem kockáztatok. Diétát is űzzük, és kamillás borogatással kezdjük holnap a napot :).

2013. júl. 28. 21:53
 7/8 A kérdező kommentje:
* jujj, bocsi, kiakartam törölni az első bekezdésbe az utolsó mondatot, végül láttam, hogy válaszoltál is, csak figyelmetlen voltam.
2013. júl. 28. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjetek biztosra,ivartalanítsátok.Manapság keverék kutyukat jó helyre adni,majdnem lehetetlen.Az álvemhesség,a gennyes méhgyulladástól kezdve a daganatokig,komoly bajokat okozhat a kutyának.
2013. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!