Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon teherbe esthet? (Fontos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon teherbe esthet? (Fontos, többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete lefeküdtem barátnőmmel,rendesen védekeztünk (óvszer) majd mikor már én is el mentem,ugye a gumiba mentem el és nos leszált rólam,és azt tapasztalta,hogy a péniszem tövére ki folyt egy kis "anyag" .Utána az nap ecetel ki tisztitóta magát ami egy fajat esemény utáni dolog. Mennyi a valószinűsége ,hogy teherbe eshet ?

2013. jún. 30. 02:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ecetel kitiszttitóta magát?


Királyak vagytok. Remélem nem,gáz lenne, ha ilyenek szaporodnának...

2013. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a fehér cucc szerintem a lányból jött. Úgy hívják fehérfolyás. ECETTEL? Nem normális, kicsit cseszi szét a hüvelyflóráját...
2013. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy ha ilyenre már gondoltok, hogy terhes lehet-e, akkor eseményutáni, legalábbis értelmes emberek így oldják meg.
2013. jún. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ecet helyett helyesírási szótárral kezeljétek magatokat.
2013. jún. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ecettel ugyanis neten olvasta/tuk, hogy ez egy fajta esemény utáni dolog, és segithet, még annó régebbi időkben is elméletileg ezt alkalmazták.
2013. jún. 30. 02:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Esemény utáni tabletára,úgy mond nem igen volt lehetőségünk ...
2013. jún. 30. 02:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, de száz százalékig nem zárható ki.
2013. jún. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ecet?? Most komolyan?? És mivel tisztította ki magát? Úgy értem, mi annak az eszköznek a neve, amivel fel tud nyúlni magának a hüvelyen keresztül egészen a petefészkéig? Komolyan érdekelne, mert ilyenről én még nem is hallottam. Szeretnék tanulni tőletek!

Amúgy meg ha benne volt a gumiban a cucc, még ha ondó is volt a pénisz tövénél, hogy az úristenben jutna fel a hüvelyébe??

2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kopasz55 ***** válasza:
Teljességgel kizárt hogy teherbe essen.
2013. júl. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

de barom válaszolók vannak.


Én elég idős vagyok, s akárhányszor dugtam gumival, ez a valami mindig ott volt.

Ez lehet mondjuk a gumiból lefolyt ondó is, de sokkal valószínűbb, hogy a lány termelte nedvesség.


Ha viszont mégis ondó, még akkor is szinte semmi a valószínűsége, hogy teherbe esett volna.

2013. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!