Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 eves pulink, mikor...

Van egy 2 eves pulink, mikor eszik nem tur el senkit, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Szoval eves kozben ha kozelitunk hozza akkor morog,mit lehetne tenni hogy ne tegye,kicsit felek tolle olyankor,olyan mintha nem is ismerne :(.

#puli #nem tur
2013. júl. 28. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Rehabilitáció-szocializáció foglalkozások erre szakosodott kutyasuliban.Segítenek megtanulni neked,hogyan állítsd fel a rangsort.

Falkavezérként bármikor,bármit el kell tudnod venni a kutyádtól.

2013. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Japán vacsora:

[link]


1. adás!

2013. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es 1 ilyen kutyasuliban mennyit kell fizetni,es milyen hosszu a tanfolyam vagy hogy nevezzem.Amugy 2ik valaszolo koszi nezegetem a videokat hatha segitenek :D
2013. júl. 28. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van időd, nézd végig az összeset. A TV2 honlapján fenn van a második évad is:

[link]


A tanfolyamok 7 hetesek, összesen 14*1,5 óra. Az ár függ attól, hogy BP-i vagy vidéki vagy. Vidéken 35000-től indul.


Persze leszenk akik azt mondják, hogy más kutyaiskolában olcsóbban megtanulhatod ugyanezt, amiben akár lehet is igazság, ha tényleg van a közeledben olcsóbb de jó kutyaiskola.

2013. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő fönők azt hiszi.

[link]

olvasd el ezt és tartsd be!!

2013. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen ,hiába kiabáltam rá ,hogy nem szabad,fenyegetően morgott vicsorgott. Ezért mikor evett , úgy mentem oda hogy kezemben volt a locsolócső szorófejjel és mikor rászoltam fenyegetően, hogy "menj innen, ereszd" és erre csak morgott, képen küldtem a vízsugárral. Ezt 4szer megcsináltam vele és 5x -re már elég volt rászólni,hogy menj innen, már menekült a táltól ha jöttem.Persze lakásban ez nem jó módszer de gondolom a puli kertben van.
2013. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem drágák,alkalmanként kell fizetni.Szerintem fel kéne hívnod és megkérdezni.Mikor mi jártunk,alkalmanként 1000 ft volt.A szocis órákból befolyt pénzt egy az egyben a kutyamentésre fordítják,tehát még jó célt is szolgálsz.
2013. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Tedd le neki a kaját és maradj szorosan mellette míg eszik.
2013. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a tovabbi valaszokat 35000 az kicsit sok,de azert megerdeklodom,a vizsugaras dolgon nagyot nevettem amugy :D
2013. júl. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!