Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem állatorvoshoz?

Vigyem állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
A kutyám tappancsán egy kis felületen egy vékony réteg ledörzsölődött. Vagy nem tudom. Olyan mintha egy kisebb ujjlenyomatnyi részen kivágtam volna egy vékony réteget. Alatta ugyanúgy néz ki mint a normális tappancsa de pirosas. Nem hús, nem vérzik. A dokit azonnal hívtam tegnap, azt mondta betadinozzam és egy hét múlva be fog gyógyulni, azon kívül hogy most kellemetlen lesz neki aggodalomra semmi ok. De én aggódom hogy talán ez nem elég. Nem tudok aludni, szerintetek én aggódom túl a dolgot? Rálép de lehet látni hogy kellemetlen neki. Folyamatosan tisztítom és betadinozom neki tegnap óta. Sétálni vinni nem mertem, nem akarom hogy csak rosszabb legyen.
2013. júl. 29. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kötözd is be neki hogy ne nyalja le, vagy ne folyjon le egyből. Horzsoltad már le magad komolyabban nem? A kutya is ugyanúgy rendbe fog jönni, elviheted sétálni is, csak előtte kötözd be és esetleg húzz rá egy zoknit és akkor tuti. A kötést meg cserélgetni hogy ne pálljon be.
2013. júl. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég ha lefertőtleníted, nem olyan nagy dolog ez.ESetleg bekötheted de szerintem lefogja szedni.Én ha dokihoz viszem ilyesmi dolgokkal rögtön injekciók, antibiotikum és jó pár ezer forintba kerül, miközben egy sima lefertőtlenítés is elég lenne, mostmár rájöttem magamtól is.
2013. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!