Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitseg mi lehet ez a kutyam...

Segitseg mi lehet ez a kutyam laban?

Figyelt kérdés

[link]


ma reggel vettem eszre hogy ilyen a kutyam laba. Spaniel. mit kezdjek vele? vagy egyaltalan mi ez?


2013. júl. 29. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megkeresik. Benne mégsem maradhat. Gondolom, nyomot hagy útközben, nem csak úgy teleportál, úgyhogy a bemeneti nyílástól kiindulva előbb-utóbb meglesz.
2013. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondolod... Gondoltam. :(
2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mikor tudják kiműteni? Ha megáll valahol és begyullad a környező szövet, akkor mindjárt látszik hol van. Ilyenkor vagy felvágják és kitisztítják, vagy megvárják amíg a szervezet magától megszabadul tőle. Egyik se ördögtől való, csupán két lehetséges opció ugyanarra a problémára.
2013. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
amikor gyakorlaton voltam dokinál, jött be egy ugyanilyen toklászos kutyus, akinek már nagyon nagyon csúnya volt a lába. A doki azt mondta, hogy nagyon ritka az olyan eset, hogy magától kijön, úgyhogy elaltattuk és idegenfogóval elkezdte keresni a doki a toklászt.. Kiderült, hogy útközben szétesett és ezért is nem lökődött ki, viszont olyan gyulladást csinált a lábán, hogy két hét volt, mire nagyjából begyógyult, folyamatos antibiotikum és tisztítás következtében, ami elég sok költséggel járt a gazdinak (pedig vidéki orvos, nem fővárosi). Nekem nem érné meg, hogy várakozzak és közben lássam, hogy mennyire szenved a kutya a fájdalomtól, főleg, hogy folyamatosan nyalogatja a sebét és viszi be a nyálával a mindenféle finomságot a sebbe..
2013. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na, akkor aki szerint nem kell azonnal kiszedetni dokival, az lentebb művelődhet.


[link]

2013. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Akumi, sokásodhoz híven megint mellényúltál. Gondolom nekem szántad a fenti linket. Nem mondtam se én se senki, hogy nem kell kiszedetni. Én is azt mondtam, hogy vigye el orvoshoz és szedesse ki! :P
2013. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"aki szerint nem kell azonnal kiszedetni dokival"

Ha te nem vagy benne ebben a halmazban, akkor nem neked szántam, gondoltam, ez így elég egyértelmű :)

2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!