Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatápot vízbe beáztatni?

Kutyatápot vízbe beáztatni?

Figyelt kérdés

Csinálja valaki így?

Az én kutyusom nem nagyon szereti se a tápot se a kutyaszalámit vettem neki direkt kutyahúst azt sem eszi meg. Egyedül a száraz tápból hajlandó pár szemet megenni, szerintetek vízbe beáztatom és kicsit megdagad akkor jobban megenné?


2013. júl. 29. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi is ugy csináljuk. Bevált. Próbáld ki.
2013. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi is vízbe áztattuk a kiskutyának, de jobb ötlet ha inkább valamilyen húslevesnek a levébe áztatod. Vagy csak simán vízben kifőzöl egy húslveskockát (lesz valami íze azért annak is) és abba áztasd bele.
2013. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

jaj ne!

a száraz az száraz...persze nem mindegy milyen..mert van amit élőlény nem enne meg, de van olyan, amit hipp-hopp bekap.

én úgy keverem, hogy az osanban kapható olcsó kenőmájast teszek rá, illetve csirkenyakból főzött leveskét kap. na, azt eszi..vagy nem.

akkor jön a dobozos kutyatáp. a kutyaszalámi az egy rémálom...


szerintem.

2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Ha megdagad lehet megeszi, egyéntől függ. Én a Rotinknak áztatom, de nem hagyom megpuhulni, azonnal odaadom. Mi azért csináljuk, mert így a táppal együtt több vizet visz be, és utánna nem szomjazik meg tőle annyira. Azóta az emésztése is sokkal kiszámíthatóbb. Szerintem a te kutyád inkább válogatós. Próbáld ki azt, hogy leteszed elé, és ha 10 perc alatt eszi meg, elveszed, és csak a következő etetésnél kap. Akkor is 10 perce van, amennyit evett, annyival marad. Csinálod ezt pár napig, és nem lesz gondja, meglátod:)
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Imola Ágnes ***** válasza:
Húsleveskockát semmikép ne főzz bele. Az embernek is ártalmas, nem csak a kutyának, akinek sokkal érzékenyebb a gyomra.
2013. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg akkor eteteni, amikor nincs ennyire meleg, ilyenkor senkinek sincs étvágya.

A kutyaszalámi nem jó, annak az árából már tudsz venni párizsit, ami sokkal jobb, szerintem jobban is fog ízleni neki.

Jó, ha felöntöd a tápot, de ne vízzel, hanem valami fincsi szafttal, húslevessel, keverheted konzerv táppal, bármivel, ami hígabb állagú és szereti a kutya. Így jobban meg fogja enni, de ne feledd, hogy este etesd, mindig ugyan abban az időben.

2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam, hogy a dögöt kiásó és csócsáló kutyának érzékeny a gyomra.


Amúgy áztasd be, régebben én is áztattam. Aztán rájöttem, hogy a pitsa kínlódik vele, ha éhes lesz megeszi. Éhen nem döglik magától, azt garantálom.

2013. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A kutyának érzékeny lenne a gyomra???? Láttál te már 3 napos csirkelábat amint előveszi a dugihelyről?
2013. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha egészségügyileg (?) nem indokolt, akkor teljesen felesleges. Döntsd el, hogy mivel akarod etetni -száraztáp, főzöl neki - és ha nem eszi, akkor el kell venni előle. Ha éhes lesz - mert az lesz - akkor megeszi.


Abba nem mennék bele, hogy a kutyaszalámi, reklámozott száraztáp, némely konzerv kb. miből készül, erősebb idegrendszerű, érdeklődőbb kutyástársak utánanézhetnek.

2013. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Imola Ágnes ***** válasza:

1-dögöt csak végső esetben eszik a kutya

2- az még mindíg természetes, nem mű szar

3- ha te azzal akarod etetni a kutyádat, a te dolgod, de ne adjunk már idióta tanácsokat, ha nem látjuk át. Kérdezzetek meg egy szakembert, hogy a kutya meg tudja -e emészteni a fűszereket? A legrosszabb, hogy abban a kockában a fűszer is kevés... Ennek a kutyának nem finomabnál finomabb étel kell, hanem egy kis rendszeresség.

2013. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!