Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak azért kerül ennyibe,...

Csak azért kerül ennyibe, mert kék? És van olyan palimadár, aki meg is veszi?

Figyelt kérdés

[link]


Már a pofátlanság határát súrolja, hogy ekkora különbséggel adja a többitől. A NAV az ilyenekre miért nem száll rá?



2013. júl. 30. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van aki megveszi. Amúgy jah, ezt hívják lehúzásnak. Putriból meg alapból sem veszünk kutyát.
2013. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Miért kéne a Navnak rászállnia??

Annyiért adja, amennyiért csak akarja.

Pár hónapja az ebay-en kelt el egy döglött légy több millióért. És? Nincs ebben semmi csalás.

2013. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

The evil men do....Nézz utána légyszi az adózási törvényeknek.


Amúgy ezzel már fészen is találkoztam, pár ember rajta van az ügyön.

2013. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 sippara ***** válasza:
76%
Így se, úgy se vennék innen kutyát (és gyanítom, más jóérzésű, normális, tájékozott ember sem). A kékek általában tenyésztőnél is többe kerülnek a többinél, egész egyszerűen azért, mert nem túl gyakori, viszont nagyon esztétikus szín.
2013. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

A leírás viccesebb volt...Red nose :D meg "pittbull"


Bár megtanulná legalább leírni a fajta nevét a szerencsétlenje...Bár ebben az esetben egy "keverék" is elég lett volna.Aki meg megveszi ennyi pénzért,az magára vessen..

2013. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért kell rászállnia, mert marhára nem fog adózni az "ő jövedelméből". (Amit a kutyájából sajtolt ki)
2013. júl. 30. 14:04
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Minek nézzek utána b#zdmeg? :D

Nyilván nem adózik utána, de az rohadt mindegy, hogy ő 15ért, vagy 60ért adja.

Én is árulhatok bármit bármennyiért, senkinek semmi köze hozzá, maximum a kutya sem fogja megvenni.

2013. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A fész egy kutyás oldalán tett fel képet, hogy mások szerint is keverék-e a kutyája, mert már egyszer megkapta ezt. Aztán egyik haverom aláírta, hogy jogosan kapta meg. Teljesen bolond.
2013. júl. 30. 14:08
 9/18 A kérdező kommentje:
The Evil That Men Do ezt te sem gondolod komolyan hogy bármit árulhatsz anélkül, hogy adóznál. Én úgy tudom, hogy ha ingatlan örökölsz (és nem eladsz), már akkor is adóznod kell utána.
2013. júl. 30. 14:12
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Ti tényleg ekkora barmok vagytok, komolyan nem tanítanak már iskolában szövegértést??????

Én nem arról beszéltem, hogy adózik, magasról leszarom!

De te sem arról beszéltél:

"Már a pofátlanság határát súrolja, hogy ekkora különbséggel adja a többitől. A NAV az ilyenekre miért nem száll rá?"

Azt kérded miért nem száll rá a NAV, amiért a kék kutyát drágábban adja.

Erről beszélek, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy mennyiért ad. Ez meg teljesen független attól, hogy adózik-e belőle. Ha adózna, akkor is adhatná a kéket 1 csillióért, többit meg 5 forintért, ahhoz sem lenne senkinek semmi köze.

2013. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!