Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak azért kerül ennyibe,...

Csak azért kerül ennyibe, mert kék? És van olyan palimadár, aki meg is veszi?

Figyelt kérdés

[link]


Már a pofátlanság határát súrolja, hogy ekkora különbséggel adja a többitől. A NAV az ilyenekre miért nem száll rá?



2013. júl. 30. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na itt érdemes keménykedni
2013. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Elképesztő mennyi ostoba ember irkál ide, akiknek a "kutya, drága, adó" kulcsszavakon nem nagyon sikerül túllépnie, hogy pár egyszerűbb mondatot értelmezzen...
2013. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Értem miről beszélsz most már. És hidd el, nem emiatt küldeném rá a NAV-ot, mert az egyik 15 ezer, a másik meg 60. Habár ez tényleg így jön ki a szövegben.

Hanem azért, mert az ilyennek smafu elmenni tisztességesen dolgozni, mert rájön, hogy milyen fasza a kutyáját elletni, míg az hátradőlve veri a f...át.

És azt is értem, hogy ő adhatná akár 100 ezerért, ha senki nem veszi meg. De hidd el, vannak olyan buta emberek ebben az országban, hogy képesek ennyit kiadni érte. És akkor meg mégjobban ott tartunk, hogy csak a kutyáiból fog megélni az ilyen, miközben a keverékeket gyártja.

2013. júl. 30. 14:29
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy ez lenne a legnagyobb bűn ebben az országban, de ha téged ez ennyire zavar előtted a lehetőség, hogy felejentsd a NAVnál.
2013. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
24%

Lehet, hogy én vagyok rosszul tájékoztatva, de úgy tudom, hogy évi 600.000-ft ig nem kell adózni. Azon felül már igen. Ezt szinte minden héten bemondja a tv-ben egy jogi tanácsadó.

Nem tudom miért kell rosszindulatosodni.

2013. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulatoskodás.Valakinek meg kell állítani az ilyen mocskokat,hogy ne szaporíthassanak holmi ideggyenge beteges kutyákat.És ha ez a NAV lehetne,akkor csak hajrá!
2013. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
Akik folyton a NAV-val fenyegetőznek na annak én is körbe néznék a házuk táján. Biztos lenne mit feljelenteni rajtuk.
2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na nálunk körbenézhetne!Kőkemény Tesco-s fizuból élünk mint a Marci hevesen!Dőzsi egész nap,plázázás minden vasárnap!
2013. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!