Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől tüsszöghetnek 2 hetes...

Mitől tüsszöghetnek 2 hetes kiskutyák?

Figyelt kérdés
Van 7 db kiskutyám, 8 volt, de az egyik elhalálozott. 2 hetesek, nyitva van a szemük, már mászkálnak, de ma észre vettem azt a sajnálatos tényt, hogy az egyik tüsszög. Meleg helyen vannak és hát meleg is volt az utóbbi időben. Mitől lehet még is? Veszélyes lehet ez a kiskutyákra? :(

2013. júl. 30. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az újszülött gyereked beteg, akkor te a gyik-re jössz, vagy elviszed orvoshoz?


Nem meleg kellett volna nekik, hanem infralámpa....

2013. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tüsszögés lehet allergia is, de lehet hogy megfázott a két hetes kiskutya még nagyon pici, lehet nappal meleg volt de éjjel a 25 fok kevés még nékik és amúgy se tesz jót a szervezetének ez a gyakori hőmérséklet ingadozás, valószínűleg legyengült az immun rendszere. Az első jól írta infra lámpa kellett volna nekik. Mivel még nagyon picik egy megfázásba bele is pusztulhatnak, illetve ha nem kezelteted időben és elhúzódik a betegsége akkor az oltásokkal is csúszni fogtok, mihamarabb vidd dokihoz
2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A helyiségbe Akkor is meleg van, ha hirtelen leesik kint a hőmérséklet akkor is kell 1 nap mire kiigazodik. Nem hinném, hogy az lenne a baj.
2013. júl. 30. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért találgatsz,miért nem viszed el őket inkább orvoshoz?

Én nem értem az ilyen embereket.

Szaporítasz,de a dokira sajnálod a pénzt?

tudom,hogy itt kérdezgetni ingyen van,de ilyen tünetek sokféle probléma miatt lehetnek,csak orvos tudja megmondani.

2013. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hinni a templomban kell, a kiskutyát meg ha beteg dokihoz vinni! Ennyire egyszerű...
2013. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pesten épp kennelköhögésjárvány van, ha a mama kutya kijár, simán hazavihette.
2013. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az infralámpa nem csak a meleg miatt kell. Kiszárítja a kicsik tüdejéből az esetlegesen bekerült cuccot, így nem kapnak tüdőgyuszit. Legalább olvastál volna utána, te szerencsétlen!
2013. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!